Agenda

Kirol legez / Fair play

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Lehen ogiak. Zerealen domestikazioaren jatorriak ikertzen; Amaia Arranz
      San Telmo Museoa
    • Gatazkak, arauak eta mugak. Beharrezkoak al dira lehen urteetan?
      Tabakalera
    • Bertso-saioa: Nerea Ibarzabal + Sebastian Lizaso
      Araeta Sagardotegia
  • 2
    • Gu mara-mara
      San Telmo Museoa
    • Hamaika amaren seme (alaba), Eusko Ikaskuntza
      Antzoki Zaharra
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
  • 3
    • Gu mara-mara
      San Telmo Museoa
    • Screen man, El Teatre de L'Home Dibuixat
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • XIII. Bertso Derbia
      Antzoki Zaharra
  • 4
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Santa Ageda bezperako kantaldiak
    • Elkarrizketa filosofikoak
      Urrats euskaltegia
  • 5
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
    • LIburu Joko Kluba
      Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 6
    • Hanburgesa zaparrada (Lluvia de albóndigas, 2009)
      Egia K.E.
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • "Zabaldu zure mundua" hitzaldia
      San Telmo Museoa
  • 7
    • Euskal kultura eta futbola
      Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
  • 8
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
    • Zientziarekin jolasean: Elektrizitate estatikoarekin jolasean
      Casares K.E.
    • Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
      Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
  • 9
    • Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: konposizioa
      San Telmo Museoa
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 10
    • Kirol legez / Fair play
      Tabakalera
    • Haurrentzako tailerrak: Ttuntturroa
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Nire, zure, gure Verdini: 25 urte; Verdini Dantza Taldea
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 11
    • Jenisjoplin, Uxue Alberdi
      Lugaritz K.E.
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 12
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Dragoi Bola Super Broly
      Principe zinemak
  • 13
    • Elsa la rose (1965) + Jane B. par Agnès V. (1985)
      Tabakalera
    • Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta
      Okendo K.E.
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 14
    • Hesian + Nau
      Doka Kafe Antzokia
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Dragoi Bola Super Broly
      Principe zinemak
  • 15
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
    • Zurrunbiloan, Txinparta Antzerki Taldea
      El Nido taberna (Alcalde José Elósegui, 130)
  • 16
    • Espien eguna, Tomaxen abenturak
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: mugimendua
      San Telmo Museoa
    • Irakurketa kluba
      Liburutegi Nagusia - Haur Saila
  • 17
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
      Picachilla taberna (Peña y Goñi, 1)
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Vía Fora (Federico Garcia Lorca pasealekua, 10)
  • 18
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 19
    • Ipuinak musikarekin; Itziar Lertxundi, Amaia Fernández
      AIETE K.E.
    • Ama, nora goaz? (2016)
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Liburu Joko Kluba
      Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
  • 20
    • Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 21
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Ardube taberna (Ernio mendia, 8)
    • Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 22
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      La Taberna (Karmengo Andre Maria, 45)
    • Sinesteko ikusi, Olatz González eta Oier Etxeberria
      San Telmo Museoa
    • Bertso jaialdia: Unai Agirre Goia + Onintza Enbeita + Maialen Lujanbio + Aitor Mendiluze
      Basque Culinary Center
  • 23
    • Ipuin ibiltaria
      San Telmo Museoa
    • Zirkoko izarrak, Potxin eta Patxin
      Lautximeneta frontoia (Ibaeta)
    • Poltsiko Antzerkia 28. Jaialdiaren Amaiera Festa
      Dabadaba (Mundaiz, 8)
  • 24
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
    • Ipuin antzeztua: Grufaloa
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 25
    • Film laburren proiekzioa, Kresala zinekluba
      Trueba zinemak
  • 26
    • Gai-jartzaile ikastaroa
      Bagera elkartea
  • 27
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Egia K.E.
  • 28
    • Bertso jaialdia: Peru Aiartza + Aitor Etxebarriazarraga + Itxaso Piquer
      Antiguoko Platerao taberna
Euskara +
Otsailak 09, Larunbata 18:00 - 20:00
Tabakalera
Kirol legez / Fair Play dantza eta futbolaren arteko elkarrizketa bat da eta lehen aldiz ikusi ahal izango da Tabakalerako Patioan otsailaren 9 eta 10ean, futbol zelai oso berezi baten antza duen gune eszeniko batean.
 
Lau emanaldi eta bakoitzean (bina emanaldi larunbatean eta igandean, hurrenez hurren, hilak 9 eta 10ean), 200 eserleku izango dira.
 
Sarreraren prezioa 8 eurokoa izango da, eta Donostia Kulturaren webgunean eta
leihatiletan eskuratu daitezke urtarrilaren 17tik aurrera.
Itzuli