Agenda

Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Lehen ogiak. Zerealen domestikazioaren jatorriak ikertzen; Amaia Arranz
      Museo San Telmo
    • Conflicto, normas y límites. ¿Son necesarios en los primeros años?
      Tabakalera
    • Sesión de bertsos: Nerea Ibarzabal + Sebastian Lizaso
      Araeta Sagardotegia
  • 2
    • Gu mara-mara
      Museo San Telmo
    • Hamaika amaren seme (alaba), Eusko Ikaskuntza
      Teatro Principal
    • La invención del cuerpo. Desnudos, anatomía, pasiones
      Museo San Telmo
  • 3
    • Gu mara-mara
      Museo San Telmo
    • Screen man, El Teatre de L'Home Dibuixat
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • XIII. Bertso Derbia
      Teatro Principal
  • 4
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Cánticos de la víspera de Santa Águeda
    • Conversaciones filosóficas
      Urrats euskaltegia
  • 5
    • La invención del cuerpo. Desnudos, anatomía, pasiones
      Museo San Telmo
    • Liburu Joko Kluba
      Biblioteca Infantil ARCCO (1º piso)
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Biblioteca Central
  • 6
    • Hanburgesa zaparrada (Lluvia de albóndigas, 2009)
      Egia K.E.
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Bizibidaiatzeko irlak, Mikel Bringas
      Museo San Telmo
  • 7
    • Euskal kultura eta futbola
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Kafe Botanika (Paseo Árbol de Gernika nº8)
  • 8
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Teatro Principal
    • Zientziarekin jolasean: Elektrizitate estatikoarekin jolasean
      Casares K.E.
    • Tabernaria: Instrukzioak botatzeko ondo bat kaña. Mikel Martinez
      Txirain Elkartea (Erregezaintza kalea, 34)
  • 9
    • Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: konposizioa
      Museo San Telmo
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Teatro Principal
  • 10
    • Kirol legez / Fair play
      Tabakalera
    • Taller para niñas / os: Ttuntturruka
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Nire, zure, gure Verdini: 25 urte; Verdini Dantza Taldea
      Teatro Victoria Eugenia
  • 11
    • Jenisjoplin, Uxue Alberdi
      Lugaritz K.E.
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
  • 12
    • La invención del cuerpo. Desnudos, anatomía, pasiones
      Museo San Telmo
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Bola de Dragón Super Broly
      Cines Príncipe
  • 13
    • Elsa la rose (1965) + Jane B. par Agnès V. (1985)
      Tabakalera
    • Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta
      Okendo K.E.
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
  • 14
    • Hesian + Nau
      Doka Kafe Antzokia
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Bola de Dragón Super Broly
      Cines Príncipe
  • 15
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi nº2)
    • Zurrunbiloan, Txinparta Antzerki Taldea
      El Nido taberna (Alcalde José Elósegui nº130)
  • 16
    • Espien eguna, Tomaxen abenturak
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: mugimendua
      Museo San Telmo
    • Irakurketa kluba
      Biblioteca Central - Sección Infantil
  • 17
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Vía Fora (Federico Garcia Lorca nº10)
    • Bakarrizkanta, Barry Manley
      Itsas Aurre Kultur Etxea (Igeldo Plaza, 4)
  • 18
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Batman: La LEGO película
      Antiguo Berri zinemak
  • 19
    • Ipuinak musikarekin; Itziar Lertxundi, Amaia Fernández
      AIETE K.E.
    • Ama, nora goaz? (2016)
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Liburu Joko Kluba
      Biblioteca Infantil ARCCO (1º piso)
  • 20
    • I. Seminario internacional de recursos pedagógicos en Derechos Humanos
      Museo San Telmo
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Batman: La LEGO película
      Antiguo Berri zinemak
  • 21
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Ardube taberna (Monte Ernio nº8)
    • I. Seminario internacional de recursos pedagógicos en Derechos Humanos
      Museo San Telmo
    • Dantza
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
  • 22
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      La Taberna (Virgen del Carmen nº45)
    • Ver para creer, Olatz González y Oier Etxeberria
      Museo San Telmo
    • Festival de bertsos: Unai Agirre Goia + Onintza Enbeita + Maialen Lujanbio + Aitor Mendiluze
      Basque Culinary Center
  • 23
    • Ipuin ibiltaria
      Museo San Telmo
    • Zirkoko izarrak, Potxin eta Patxin
      Lautximeneta frontoia (Ibaeta)
    • El fantasma de Tabacalera
      Tabakalera
  • 24
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Kafe Botanika (Paseo Árbol de Gernika nº8)
    • Cuento representado: El grufalo
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Batman: La LEGO película
      Antiguo Berri zinemak
  • 25
    • Proyección de cortos, cineclub Kresala
      Cines Trueba
  • 26
    • Curso de persona que modera las sesiones de bersolarismo
      Asociación Bagera
  • 27
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Egia K.E.
  • 28
    • Festival de bertsos: Peru Aiartza + Aitor Etxebarriazarraga + Itxaso Piquer
      Antiguoko Platerao taberna
+ Cultura, Euskaraz
Febrero 13, Miércoles 19:00
Okendo K.E.
Libre hasta completar aforo

Joseba Iztueta gabiriarrak 2018. urtean Kirgizistango Lenin eta Khan Tengri mendietara eginiko bakarkako igoeretako gogoetak, sentsazioak eta irudiak biltzen dituen lana da. Zuzeneko narrazioa eta musika eskainiko dira emanaldian, gitarrista baten eta Joseba Iztueta protagonista beraren eskutik.

Hizlaria: Joseba Iztueta

Areto nagusia.

Antolatzaileak: Club Vasco de Camping Elkartea, Donostia Kultura.

Itzuli