Agenda

Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Lehen ogiak. Zerealen domestikazioaren jatorriak ikertzen; Amaia Arranz
      San Telmo Museoa
    • Gatazkak, arauak eta mugak. Beharrezkoak al dira lehen urteetan?
      Tabakalera
    • Bertso-saioa: Nerea Ibarzabal + Sebastian Lizaso
      Araeta Sagardotegia
  • 2
    • Gu mara-mara
      San Telmo Museoa
    • Hamaika amaren seme (alaba), Eusko Ikaskuntza
      Antzoki Zaharra
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
  • 3
    • Gu mara-mara
      San Telmo Museoa
    • Screen man, El Teatre de L'Home Dibuixat
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • XIII. Bertso Derbia
      Antzoki Zaharra
  • 4
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Santa Ageda bezperako kantaldiak
    • Elkarrizketa filosofikoak
      Urrats euskaltegia
  • 5
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
    • LIburu Joko Kluba
      Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 6
    • Hanburgesa zaparrada (Lluvia de albóndigas, 2009)
      Egia K.E.
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • "Zabaldu zure mundua" hitzaldia
      San Telmo Museoa
  • 7
    • Euskal kultura eta futbola
      Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
  • 8
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
    • Zientziarekin jolasean: Elektrizitate estatikoarekin jolasean
      Casares K.E.
    • Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
      Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
  • 9
    • Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: konposizioa
      San Telmo Museoa
    • Rita, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 10
    • Kirol legez / Fair play
      Tabakalera
    • Haurrentzako tailerrak: Ttuntturroa
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Nire, zure, gure Verdini: 25 urte; Verdini Dantza Taldea
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 11
    • Jenisjoplin, Uxue Alberdi
      Lugaritz K.E.
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 12
    • Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Dragoi Bola Super Broly
      Principe zinemak
  • 13
    • Elsa la rose (1965) + Jane B. par Agnès V. (1985)
      Tabakalera
    • Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta
      Okendo K.E.
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 14
    • Hesian + Nau
      Doka Kafe Antzokia
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Dragoi Bola Super Broly
      Principe zinemak
  • 15
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
    • Zurrunbiloan, Txinparta Antzerki Taldea
      El Nido taberna (Alcalde José Elósegui, 130)
  • 16
    • Espien eguna, Tomaxen abenturak
      AIETE K.E.
    • Kolorearekin dantza: mugimendua
      San Telmo Museoa
    • Irakurketa kluba
      Liburutegi Nagusia - Haur Saila
  • 17
    • Gatibu
      Intxaurrondo K.E.
    • Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
      Picachilla taberna (Peña y Goñi, 1)
    • Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
      Vía Fora (Federico Garcia Lorca pasealekua, 10)
  • 18
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 19
    • Ipuinak musikarekin; Itziar Lertxundi, Amaia Fernández
      AIETE K.E.
    • Ama, nora goaz? (2016)
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Liburu Joko Kluba
      Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
  • 20
    • Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 21
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Ardube taberna (Ernio mendia, 8)
    • Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
      San Telmo Museoa
    • Dantza
      Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
  • 22
    • 40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
      La Taberna (Karmengo Andre Maria, 45)
    • Sinesteko ikusi, Olatz González eta Oier Etxeberria
      San Telmo Museoa
    • Bertso jaialdia: Unai Agirre Goia + Onintza Enbeita + Maialen Lujanbio + Aitor Mendiluze
      Basque Culinary Center
  • 23
    • Ipuin ibiltaria
      San Telmo Museoa
    • Zirkoko izarrak, Potxin eta Patxin
      Lautximeneta frontoia (Ibaeta)
    • Poltsiko Antzerkia 28. Jaialdiaren Amaiera Festa
      Dabadaba (Mundaiz, 8)
  • 24
    • Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
      Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
    • Ipuin antzeztua: Grufaloa
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
    • Batman: La LEGO pelikula
      Antiguo Berri zinemak
  • 25
    • Film laburren proiekzioa, Kresala zinekluba
      Trueba zinemak
  • 26
    • Gai-jartzaile ikastaroa
      Bagera elkartea
  • 27
    • Hirutter, Nerea Arrien
      Egia K.E.
  • 28
    • Bertso jaialdia: Peru Aiartza + Aitor Etxebarriazarraga + Itxaso Piquer
      Antiguoko Platerao taberna
Kultura +, Euskaraz
Otsailak 13, Asteazkena 19:00
Okendo K.E.
Librea aforoa bete arte

Joseba Iztueta gabiriarrak 2018. urtean Kirgizistango Lenin eta Khan Tengri mendietara eginiko bakarkako igoeretako gogoetak, sentsazioak eta irudiak biltzen dituen lana da. Zuzeneko narrazioa eta musika eskainiko dira emanaldian, gitarrista baten eta Joseba Iztueta protagonista beraren eskutik.

Hizlaria: Joseba Iztueta

Areto nagusia.

Antolatzaileak: Club Vasco de Camping Elkartea, Donostia Kultura.

Itzuli