Agenda

Postigo. Garai baten kronika; Nerea Azurmendi

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Rincones de verano
      Tabakalera
    • El submarino rojo
      Tabakalera
  • 2
    • Txinatar erruleta (Chinesisches Roulette, 1976)
      Tabakalera
    • Rincones de verano
      Tabakalera
    • Zubik: Ven al laboratorio
      Tabakalera
  • 3
    • Rincones de verano
      Tabakalera
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 4
    • Rincones de verano
      Tabakalera
    • "Gu Agustina" - "Kirol legez/Fair play" Espectaculo de danza
      Plaza de la Trinidad
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 5
    • Turistreatzen, Trapu Zaharra
      Plaza de Igeldo
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 6
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 7
    • Hain zara eder, Fito Rodriguez
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Rock´n´roll, Aingeru Epaltza
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 8
    • XX. Donostia Antzerki Saria: 7ak bat, ATX Teatroa
      Teatro Victoria Eugenia
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Cines Príncipe
  • 9
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Teatro Principal
    • Nola gorde errautsa kolkoan eztulik egin gabe, Miren Agur Meabe
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Zubik: Ven al laboratorio
      Tabakalera
  • 10
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Teatro Principal
    • Postigo. Garai baten kronika; Arantxa Urretabizkaia
      Museo San Telmo
    • Cachivache espacial
      Tabakalera
  • 11
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Teatro Principal
    • Donostia Bertsotan
      Plaza de la Trinidad
    • KOKO: dragoi txikia
      Cines Príncipe
  • 12
    • Argazki txikiak, Nagore Legarreta
      Museo San Telmo
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Teatro Principal
    • Txoriak Txori!, Sarini Zirko
      Larrotxeneko plaza (Intxaurrondo)
  • 13
    • Zehar
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • KOKO: dragoi txikia
      Cines Príncipe
  • 14
    • Cursos de verano UPV/EHU: "Euskarazko komunikazioa 2020ko hamarkadan"
      Palacio Miramar
  • 15
    • Frankenstein: edo Prometeo modernoa, Mary Shelley
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Cursos de verano UPV/EHU: "Euskarazko komunikazioa 2020ko hamarkadan"
      Palacio Miramar
    • Presentación de Euskaraldia en Amara Berri
      Ernest Lluch K.E.
  • 16
    • Cursos de verano UPV/EHU: "Hizkuntza gutxiagotuen biziberritzea eta garapen iraunkorra"
      Palacio Miramar
    • Zubik: Energía electrostática
      Tabakalera
  • 17
    • Postigo. Garai baten kronika; Nerea Azurmendi
      Museo San Telmo
    • Cursos de verano UPV/EHU: "Hizkuntza gutxiagotuen biziberritzea eta garapen iraunkorra"
      Palacio Miramar
    • Euskaraldia badator!
      Intxaurrondo K.E.
  • 18
  • 19
    • Magiklown, Aupa
      AIETE K.E.
    • Manou (Festival de cine)
      Cines Príncipe
    • Mr. Link: El origen perdido (Festival de cine)
      Cines Príncipe
  • 20
    • San Telmo bizi. Urgull ezagutu
      Museo San Telmo
    • La alfombra mágica (Festival de cine)
      Cines Príncipe
    • Manou (Festival de cine)
      Cines Príncipe
  • 21
    • Dustin (Festival de cine)
      Trueba
    • A metamorfose dos pássaros (Festival de cine)
      Trueba
    • Limbo (Festival de cine)
      Cines Príncipe
  • 22
    • Irakurketa erraza taldea
      Ernest Lluch K.E.
    • Dustin (Festival de cine)
      Cines Antiguo Berri
    • A metamorfose dos pássaros (Festival de cine)
      Cines Príncipe
  • 23
    • Chupacabra (Festival de cine)
      Trueba
    • Le sel des larmes (Festival de cine)
      Cines Antiguo Berri
    • Alardea (Festival de cine)
      Teatro Victoria Eugenia
  • 24
    • Chupacabra (Festival de cine)
      Trueba
    • Le sel des larmes (Festival de cine)
      Trueba
    • Jak Najdalej Stad (Festival de cine)
      Cines Antiguo Berri
  • 25
    • Erradikalak ginen, Ane Labaka + Beatriz Egizabal
      Tomasene K.E.
    • Jak Najdalej Stad (Festival de cine)
      Trueba
    • Huang le shi guang (Festival de cine)
      Cines Antiguo Berri
  • 26
    • Bertso jasa, bat-bateko jolasa
      Larratxo K.E.
    • La alfombra mágica (Festival de cine)
      Cines Príncipe
    • Playmobil: la película (Festival de cine)
      Cines Príncipe
  • 27
    • Zoaz pake santuan, Txalo Produkzioak
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Bertso jaialdia
      Altzagaina (Plaza Roja)
  • 28
    • Parketarrak en Altza
      Plaza San Luis Gonzaga
    • Parketarrak en Morlans
      Plaza Leire
    • Parketarrak en Añorga
      Junto al frontón
  • 29
    • Irakurketa erraza taldea
      Ernest Lluch K.E.
    • Parketarrak en Riveras de Loiola
      Plaza Santiago / Plaza Maria Zanbrano
    • Parketarrak en Egia
      Plaza Martin Santos
  • 30
    • Rock 'n' Roll, Aingeru Epaltza
      Egia K.E.
    • Etsipena (Despair – Eine Reise ins Licht, 1978)
      Tabakalera
    • Curso de bertsos para personas adultas
      Bagera elkartea
+ Cultura, Euskaraz, Museo San Telmo
Septiembre 17, Jueves 18:00
Museo San Telmo Ver ubicacion

La periodista Nerea Azurmendi ofrecerá una visita guiada a la exposición Postigo. Crónica de una época  añadiendo su particular mirada a la muestra.

La visita guiada es gratuita, con reserva previa: stm_erreserbak@donostia.eus / 943 48 15 61 (de lunes a viernes, 12:00-14:00).

Itzuli