Agenda

Postigo. Garai baten kronika; Nerea Azurmendi

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Udako txokoak
      Tabakalera
    • Itsaspeko gorria
      Tabakalera
  • 2
    • Txinatar erruleta (Chinesisches Roulette, 1976)
      Tabakalera
    • Udako txokoak
      Tabakalera
    • ZUbik: Zatoz laborategira
      Tabakalera
  • 3
    • Udako txokoak
      Tabakalera
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 4
    • Udako txokoak
      Tabakalera
    • "Gu Agustina" - "Kirol Legez/Fair Play" Dantza ikuskizuna
      Trinitate plaza
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 5
    • Turistreatzen, Trapu Zaharra
      Igeldoko Enparantza
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 6
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 7
    • Hain zara eder, Fito Rodriguez
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Rock´n´roll, Aingeru Epaltza
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 8
    • XX. Donostia Antzerki Saria: 7ak bat, ATX Teatroa
      Victoria Eugenia Antzokia
    • BIHURRI: Jauretxetik kale gorrira
      Principe zinemak
  • 9
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Antzoki Zaharra
    • Nola gorde errautsa kolkoan eztulik egin gabe, Miren Agur Meabe
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • ZUbik: Zatoz laborategira
      Tabakalera
  • 10
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Antzoki Zaharra
    • Postigo. Garai baten kronika; Arantxa Urretabizkaia
      San Telmo Museoa
    • Tramankulu bizia
      Tabakalera
  • 11
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Antzoki Zaharra
    • Donostia Bertsotan
      Trinitate plaza
    • KOKO: dragoi txikia
      Principe zinemak
  • 12
    • Argazki txikiak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
    • Rita; Joseba Apaolaza & Aitziber Garmendia
      Antzoki Zaharra
    • Txoriak Txori!, Sarini Zirko
      Larrotxeneko plaza (Intxaurrondo)
  • 13
    • Zehar
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • KOKO: dragoi txikia
      Principe zinemak
  • 14
    • UPV/EHUren Udako Ikastaroak: "Euskarazko komunikazioa 2020ko hamarkadan"
      Miramar Jauregia
  • 15
    • UPV/EHUren Udako Ikastaroak: "Euskarazko komunikazioa 2020ko hamarkadan"
      Miramar Jauregia
    • Euskaraldiaren aurkezpena Amara Berrin
      Ernest Lluch K.E.
  • 16
    • UPV/EHUren Udako Ikastaroak: "Hizkuntza gutxiagotuen biziberritzea eta garapen iraunkorra"
      Miramar Jauregia
    • ZUbik: Energia elektrostatikoa
      Tabakalera
  • 17
    • Postigo. Garai baten kronika; Nerea Azurmendi
      San Telmo Museoa
    • UPV/EHUren Udako Ikastaroak: "Hizkuntza gutxiagotuen biziberritzea eta garapen iraunkorra"
      Miramar Jauregia
    • Euskaraldia badator!
      Intxaurrondo K.E.
  • 18
  • 19
    • Magiklown, Aupa
      AIETE K.E.
    • Manou (Zinemaldia)
      Principe zinemak
    • Mr. Link: Jatorri galdua (Zinemaldia)
      Principe zinemak
  • 20
    • San Telmo bizi. Urgull ezagutu
      San Telmo Museoa
    • Alfonbra magikoa (Zinemaldia)
      Principe zinemak
    • Manou (Zinemaldia)
      Principe zinemak
  • 21
    • Dustin (Zinemaldia)
      Trueba
    • A metamorfose dos pássaros (Zinemaldia)
      Trueba
    • Limbo (Zinemaldia)
      Principe zinemak
  • 22
    • Irakurketa erraza taldea
      Ernest Lluch K.E.
    • Dustin (Zinemaldia)
      Antiguo Berri zinemak
    • A metamorfose dos pássaros (Zinemaldia)
      Principe zinemak
  • 23
    • Chupacabra (Zinemaldia)
      Trueba
    • Le sel des larmes (Zinemaldia)
      Antiguo Berri zinemak
    • Alardea (Zinemaldia)
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 24
    • Chupacabra (Zinemaldia)
      Trueba
    • Le sel des larmes (Zinemaldia)
      Trueba
    • Jak Najdalej Stad (Zinemaldia)
      Antiguo Berri zinemak
  • 25
    • Erradikalak ginen, Beatriz Egizabal + Ane Labaka
      Tomasene K.E.
    • Jak Najdalej Stad (Zinemaldia)
      Trueba
    • Huang le shi guang (Zinemaldia)
      Antiguo Berri zinemak
  • 26
    • Bertso jasa, bat-bateko jolasa
      Larratxo K.E.
    • Alfonbra magikoa (Zinemaldia)
      Principe zinemak
    • Mr. Link: Jatorri galdua (Zinemaldia)
      Principe zinemak
  • 27
    • Zoaz pake santuan, Txalo Produkzioak
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Bertso jaialdia
      Altzagaina (Plaza Gorria)
  • 28
    • Parketarrak Altzan
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak Morlansen
      Leire plaza
    • Parketarrak Añorgan
      Frontoiaren ondoan
  • 29
    • Irakurketa erraza taldea
      Ernest Lluch K.E.
    • Parketarrak Loiolako Erriberetan
      Santiago plaza / Maria Zanbrano plaza
    • Parketarrak Egian
      Martin Santos plaza
  • 30
    • Rock 'n' Roll, Aingeru Epaltza
      Egia K.E.
    • Etsipena (Despair – Eine Reise ins Licht, 1978)
      Tabakalera
    • Helduentzako bertsolaritza ikastaroa
      Bagera elkartea
Kultura +, Euskaraz, Museo San Telmo
Irailak 17, Osteguna 18:00
San Telmo Museoa Non da

La periodista Nerea Azurmendi ofrecerá una visita guiada a la exposición Postigo. Crónica de una época  añadiendo su particular mirada a la muestra.

La visita guiada es gratuita, con reserva previa: stm_erreserbak@donostia.eus / 943 48 15 61 (de lunes a viernes, 12:00-14:00).

Itzuli