Agenda

Poesia irakurraldia Egian

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Loiola K.E.
    • Narrazioak, Joseba Sarrionandia
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
  • 2
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Eman hegoak euskarari; Sorgina Txirulina
      AIETE K.E.
    • Zubik: Ven al laboratorio
      Tabakalera
  • 3
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Biblioteca Central - Sección Infantil
  • 4
    • Futbolistok, Zuhaitz Gurrutxaga
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Zaldi urdina, Axut! - Artedrama - Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
  • 5
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Ballerina (2016)
      AIETE K.E.
    • Exhibición de baile
      Plaza Easo
  • 6
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Erdi Aroan jaio nintzen, Anjel Lertxundi
      Museo San Telmo
    • Kalejira
      Museo San Telmo
  • 7
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Yoga en la naturaleza
      Kutxa Ekogunea
    • Analfabetoa, Iñigo Astiz
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 8
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      Museo San Telmo
    • Kalejira
      Museo San Telmo
    • I. Euskal Rolaldia
      Online
  • 9
    • Gouttes d'eau sur pierres brûlantes (2000)
      Tabakalera
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Okendo
    • Zubik: Ven al laboratorio
      Tabakalera
  • 10
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Biblioteca Central - Sección Infantil
    • Gure oroitzapenak (2018)
      Egia K.E.
  • 11
    • Muga: Anfetamiña
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Lugaritz K.E.
    • Isla misteriosa
      Museo San Telmo
  • 12
    • Galerna, Jon Cazenave
      Museo San Telmo
    • Auskalo, Eriz Magoa
      AIETE K.E.
    • Isla misteriosa
      Museo San Telmo
  • 13
    • Isla misteriosa
      Museo San Telmo
    • Jon Cazenave. Galerna
      Kutxa Kultur Artegunea
    • Erlauntza
      Cines Príncipe
  • 14
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Ernest Lluch K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Intxaurrondo K.E.
    • Aitaren etxea, Karmele Jaio
      Lugaritz K.E.
  • 15
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Loiola K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Platina, Nagore Amenabarro
      Museo San Telmo
  • 16
    • Analfabetoa, Iñigo Astiz
      Egia K.E.
    • Zubik: Ven al laboratorio
      Tabakalera
  • 17
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Teatro Principal
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Biblioteca Central - Sección Infantil
  • 18
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Teatro Principal
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Lugaritz K.E.
    • Bodegón navideño
      Museo San Telmo
  • 19
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Teatro Principal
    • Dead, Lasala
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Rudolph, sudur gorriko elur-oreina (Rudolph, the Red-Nosed Reindeer: The Movie, 1998)
      AIETE K.E.
  • 20
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Teatro Principal
    • Bodegón navideño
      Museo San Telmo
    • Dragoiaren gidaria
      Cines Príncipe
  • 21
    • Dragoiaren gidaria
      Cines Príncipe
    • Ipuin-Herriko Berriak
      Cines Antiguo Berri
  • 22
    • Iparragirre, bihotzeko Jose Mari
      Teatro Principal
    • Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
      AIETE K.E.
    • Izaki bereziak; Roberto White
      Museo San Telmo
  • 23
    • Kaput, Ganso & Cia
      Larratxo K.E.
    • Ordu magikoa, Hodei Magoa
      Loiola K.E.
    • Dr. Bubble & Mc Fly, Nogusano
      Larrotxene K.E.
  • 24
    • Olentzero eta Mari Domingiren misterioa
      Teatro Principal
    • Negu txokoa
      Tabakalera
    • Papá Noel de papel
      Roteta Berri Haur txokoa
  • 25
  • 26
    • Al abrigo de Urgull. Estampas de San Sebastián
      Museo San Telmo
    • Norusta + Platina: un acercamiento a dos propuestas artísticas contemporáneas
      Museo San Telmo
    • Egunen batean
      Lugaritz K.E.
  • 27
    • Taller de Yoga y Movimiento
      Txalupagillene 2 behea eskubia
    • Kottondarrak Anita Maravillas
      Egia K.E.
  • 28
    • Gatibu
      Teatro Victoria Eugenia
    • Kotondarrak
      Gazteszena
    • Taller de Yoga y Movimiento
      Txalupagillene 2 behea eskubia
  • 29
    • Magia Parrastan, Imanol Ituiño
      Gazteleku (Paseo de Martutene, 48)
    • Al abrigo de Urgull. Estampas de San Sebastián
      Museo San Telmo
    • Zirku musikala, Landarbaso abesbatza
      Okendo K.E.
  • 30
    • Etxerik txikiena, Yarleku Antzerkia
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Hausle, Txan magoa
      Museo San Telmo
    • Behi zoriontsuaren errezeta, Saioa Aizpurua
      Okendo K.E.
  • 31
Literatura, Euskaraz, Bibliotecas
Diciembre 03, Jueves 18:00
Egia K.E.
Libre hasta completar aforo

Lectura de poesía


Itzuli