Agenda

Parketarrak Añorgan

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • kRak (disko berriaren aurkezpena), Maite Larburu + Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Nomofobikak 'Hackerrak', Ttipia
      Plaza Cataluña (carpa)
  • 2
    • Bidaiarik luzeena. Lehen mundu bira
      Museo San Telmo
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Bete ingoiau, Zutani Teatroa
      Plaza Cataluña (carpa)
  • 3
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Lakoste, Dxusturi Teatroa
      Plaza Cataluña (carpa)
    • El retrato cortesano: Doña Mariana de Austria de Carreño de Miranda; Mari Carmen Alonso Pimentel
      Museo San Telmo
  • 4
    • Sugarren mende, Asisko Urmeneta
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Parketarrak en Herrera
      Plaza San Luis Gonzaga
    • Parketarrak en Morlans
      Plaza Leire
  • 5
    • Parketarrak en Riveras de Loiola
      Santiago plaza / Maria Zanbrano plaza
    • Parketarrak en Egia
      Plaza Martin Santos
    • Parketarrak en Martutene
      Parque de Martutene, junto a la ikastola
  • 6
    • Iker Lauroba: Lau urtaroak
      Teatro Victoria Eugenia
    • Parketarrak en Parte Vieja
      Plaza Zuloaga
    • Parketarrak en Antigua
      Plaza Mikel Laboa
  • 7
    • Parketarrak en Amara
      Parque Araba (con lluvia, Sahatsaren plaza)
    • Parketarrak en Amara Berrin
      Plaza Ferrerias, calle Olaeta
    • Parketarrak en Loiola
      Plaza Latsari
  • 8
    • Lakoste, Dxusturi Teatroa
      Etxarriene (Elenategi nº 2)
    • Me too, Ainhoa Aierbe & Tessa Andonegi
      Plaza Easo (carpa)
    • Parketarrak en Ibaeta
      Plaza Karlos Santamaria
  • 9
    • Frankenstein, Didau antzerki konpainia
      AIETE K.E.
    • 3 Ene Kantak
      Kursaal
    • Artearen emozioa, Elixabet Perez Cazabon
      Museo San Telmo
  • 10
    • Bete ingoiau, Zutani Teatroa
      Plaza Easo (carpa)
  • 11
  • 12
  • 13
    • Parketarrak en Parte Vieja
      Plaza Zuloaga
    • Parketarrak en Antigua
      Plaza Mikel Laboa
    • Parketarrak en Altza
      Junto a la casa cultura Casares
  • 14
    • Zure txanda da (2018)
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Parketarrak en Amara
      Parque Araba (con lluvia, Sahatsaren plaza)
    • Parketarrak en Amara
      Parque Araba (con lluvia, Sahatsaren plaza)
  • 15
    • Parketarrak en Ibaeta
      Plaza Karlos Santamaria
    • Parketarrak en Bidebieta
      Parque Bidebieta (detrás de la iglesia)
    • Parketarrak en Aiete
      Plaza Hiru Damatxo
  • 16
    • Bidaiarik luzeena. Lehen mundu bira
      Museo San Telmo
    • Maitasunaren itxiera; Miren Gaztañaga, Eneko Sagardoy, Pascal Rambert
      Teatro Principal
    • Giza gorputzaren erdigunera bidaia, Spasmo Teatro
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
  • 17
    • Maitasunaren itxiera; Miren Gaztañaga, Eneko Sagardoy, Pascal Rambert
      Teatro Principal
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
  • 18
    • Esnearen kolorekoa, Nell Leyshon
      Lugaritz K.E.
    • Parketarrak en Herrera
      Plaza San Luis Gonzaga
    • Parketarrak en Morlans
      Plaza Leire
  • 19
    • Historia del País Vasco desde la Prehistoria hasta el s. XVIII; Juan Mari Pérez
      Museo San Telmo
    • Curso de hitano
      Bagera elkartea
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
  • 20
    • K-baret musikala; Bigoterik Gabea antzerki taldea
      Teatro Victoria Eugenia
    • Amara Berri kantuz
      Ikasbide kultur elkartea
    • Auzoko egitasmoa
      Escuela de música
  • 21
    • Migratzaileak, bidean eta gure aldamenean
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
  • 22
    • Loiola Apain: bisita gidatua
      Loiola K.E.
    • Bikografiak: Rakel Arenaza "Raitx" y Andrea Astudillo
      Canal de Youtube de Bagera
    • Physis Versus Nomos
      Bar Itsasoa (Bidebieta)
  • 23
    • Bizi-bizi zirkua, Kiki eta Koko
      Ernest Lluch K.E.
    • Gorputz korapiloak
      Museo San Telmo
    • Emozioen magia, Eriz magoa
      Larrotxene K.E.
  • 24
    • Rafa Rueda & Euskeria abesbatza: Rueda
      Teatro Victoria Eugenia
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
    • "Herri hura" lectura dramatizada
      Tabakalera
  • 25
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
    • Presentación de cómic: "Zu", de Tupust
      Koldo Mitxelena
    • Zutik
      Cines Antiguo Berri
  • 26
    • Los siglos XIX y XX en el País Vasco, María Sánchez
      Museo San Telmo
    • Pertsonaia barregarriak sortzeko ilustrazio tailerra, Iosu Mitxelena
      Intxaurrondo K.E.
    • Curso de hitano
      Bagera elkartea
  • 27
    • Le Journal d’une femme de chambre (1963)
      Tabakalera
    • Sugarren mende, Asisko Urmeneta
      Egia K.E.
    • Sofia Vokalensemble
      Iglesia de San Ignacio
  • 28
    • ¿Cuánto contamina un like? Hacia un internet sostenible para todo el mundo
      Museo San Telmo
    • Gau Beltza, Edurne Mitxeo
      Tomasene K.E.
    • Brianen bizitza, Zurriola antzerki eskola
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 29
    • Marquis (1989)
      Tabakalera
    • Mozorro eta Kalabaza tailerra
      Tomasene K.E.
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
  • 30
    • Artista liburua
      Museo San Telmo
    • Museo fácil
      Museo San Telmo
    • Horman erlojua duen etxea (The House With A Clock In Its Walls, 2018)
      Tomasene K.E.
  • 31
    • Robinson Crusoe, Markeliñe
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Exposición sobre Leonardo Da Vinci
      Alderdieder
    • Maratón internacional de cortos (32º Semana de Cine Fantástico y de Terror)
      Teatro Victoria Eugenia
+ Euskara, Infantil
Octubre 04, Lunes 17:00
Amassorrain ikastola
Itzuli