Agenda

Parketarrak Añorgan

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • kRak (disko berriaren aurkezpena), Maite Larburu + Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Nomofobikak 'Hackerrak', Ttipia
      Kataluinia plaza (karpa)
  • 2
    • Bidaiarik luzeena. Lehen mundu bira
      San Telmo Museoa
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Bete ingoiau, Zutani Teatroa
      Kataluinia plaza (karpa)
  • 3
    • Amua, Axut!
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Lakoste, Dxusturi Teatroa
      Kataluinia plaza (karpa)
    • El retrato cortesano: Doña Mariana de Austria de Carreño de Miranda; Mari Carmen Alonso Pimentel
      San Telmo Museoa
  • 4
    • Sugarren mende, Asisko Urmeneta
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Parketarrak Herreran
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak Morlansen
      Leire plaza
  • 5
    • Parketarrak Loiolako Erriberetan
      Santiago plaza / Maria Zanbrano plaza
    • Parketarrak Egian
      Martin Santos plaza
    • Parketarrak Martutenen
      Martuteneko parkea, ikastola ondoan
  • 6
    • Iker Lauroba: Lau urtaroak
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Parketarrak Parte Zaharrean
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak Antiguan
      Mikel Laboa plaza
  • 7
    • Parketarrak Amaran
      Araba parkea (euriarekin Sahatsaren plaza)
    • Parketarrak Amara Berrin
      Ferrerias plaza, Olaeta kalea
    • Parketarrak Loiolan
      Latsarien plaza
  • 8
    • Lakoste, Dxusturi Teatroa
      Etxarriene auzo-etxea (Elenategi, 2)
    • Me too, Ainhoa Aierbe & Tessa Andonegi
      Easo plaza (karpa)
    • Parketarrak Ibaetan
      Karlos Santamaria plaza
  • 9
    • Frankenstein, Didau antzerki konpainia
      AIETE K.E.
    • 3 Ene Kantak
      Kursaal
    • Artearen emozioa, Elixabet Perez Cazabon
      San Telmo Museoa
  • 10
    • Bete ingoiau, Zutani Teatroa
      Easo plaza (karpa)
  • 11
  • 12
  • 13
    • Parketarrak Parte Zaharrean
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak Antiguan
      Mikel Laboa plaza
    • Parketarrak Altzan
      Kasares kultur etxe parean
  • 14
    • Zure txanda da (2018)
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Parketarrak Amaran
      Araba parkea (euriarekin Sahatsaren plaza)
    • Parketarrak Amara Berrin
      Ferrerias plaza, Olaeta kalea
  • 15
    • Parketarrak Ibaetan
      Karlos Santamaria plaza
    • Parketarrak Bidebietan
      Bidebieta parkea (elizaren atzealdean)
    • Parketarrak Aieten
      Hiru Damatxo plaza
  • 16
    • Bidaiarik luzeena. Lehen mundu bira
      San Telmo Museoa
    • Maitasunaren itxiera; Miren Gaztañaga, Eneko Sagardoy, Pascal Rambert
      Antzoki Zaharra
    • Giza gorputzaren erdigunera bidaia, Spasmo Teatro
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 17
    • Maitasunaren itxiera; Miren Gaztañaga, Eneko Sagardoy, Pascal Rambert
      Antzoki Zaharra
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
  • 18
    • Esnearen kolorekoa, Nell Leyshon
      Lugaritz K.E.
    • Parketarrak Herreran
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak Morlansen
      Leire plaza
  • 19
    • Euskal Herriaren historia, jatorritik XVIII. mendera arte; Juan Mari Pérez
      San Telmo Museoa
    • Hitano ikastaroa
      Bagera elkartea
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
  • 20
    • K-baret musikala; Bigoterik Gabea antzerki taldea
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Amara Berri kantuz
      Ikasbide kultur elkartea
    • Auzoko egitasmoa
      Musika eskola
  • 21
    • Migratzaileak, bidean eta gure aldamenean
      Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
    • Auzoko egitasmoa
      Bagera elkartea
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
  • 22
    • Loiola Apain: bisita gidatua
      Loiola K.E.
    • Bikografiak: Rakel Arenaza "Raitx" eta Andrea Astudillo
      Bageraren Youtube kanala
    • Physis Versus Nomos
      Bar Itsasoa (Bidebieta)
  • 23
    • Bizi-bizi zirkua, Kiki eta Koko
      Ernest Lluch K.E.
    • Gorputz korapiloak
      San Telmo Museoa
    • Emozioen magia, Eriz magoa
      Larrotxene K.E.
  • 24
    • Rafa Rueda & Euskeria abesbatza: Rueda
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
    • "Herri hura" irakurketa dramatizatua
      Tabakalera
  • 25
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
    • Komiki aurkezpena: Tupust komikiaren "Zu" alea
      Koldo Mitxelena
    • Zutik
      Antiguo Berri zinemak
  • 26
    • XIX. eta XX. mendeak Euskal Herrian, María Sánchez
      San Telmo Museoa
    • Pertsonaia barregarriak sortzeko ilustrazio tailerra, Iosu Mitxelena
      Intxaurrondo K.E.
    • Hitano ikastaroa
      Bagera elkartea
  • 27
    • Le Journal d’une femme de chambre (1963)
      Tabakalera
    • Sugarren mende, Asisko Urmeneta
      Egia K.E.
    • Sofia Vokalensemble
      San Inazio eliza
  • 28
    • Zenbat kutsatzen du like batek? Mundu osorako internet jasangarrirantz
      San Telmo Museoa
    • Gau Beltza, Edurne Mitxeo
      Tomasene K.E.
    • Brianen bizitza, Zurriola antzerki eskola
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 29
    • Marquis (1989)
      Tabakalera
    • Mozorro eta Kalabaza tailerra
      Tomasene K.E.
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
  • 30
    • Artista liburua
      San Telmo Museoa
    • Horman erlojua duen etxea (The House With A Clock In Its Walls, 2018)
      Tomasene K.E.
    • Erroka
      Zumardi taberna (Bidebieta)
  • 31
    • Robinson Crusoe, Markeliñe
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Leonardo Da Vinciri buruzko erakusketa
      Alderdieder
    • Nazioarteko film laburren maratoia (32. Fantasiazko eta Beldurrezko Zinemaren Astea)
      Victoria Eugenia Antzokia
Euskara +, Haurrak
Urriak 18, Astelehena 17:00
Amassorrain ikastola
Itzuli