Agenda

Mugan + Herenegun

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • HELDUEN HIZKUNTZA OHITURAK AZTERTZEN
    • Donostiako hegazti habiagileen atlasa, Aranzadi elkartea
      Tomasene K.E.
    • Euskara zaintzeko jolasak
      Altzako haur-txokoa
  • 2
    • Lagunekin kantari, Amara Berri Kantuz
      Ernest Lluch K.E.
    • Baginen Bagara, Haizea Barcenilla
      San Telmo Museoa
    • Olaia Inziarte
      Pandora taberna
  • 3
    • San Telmo Museoa eta J.M. Serten margoak, Arrate Pérez
      San Telmo Museoa
    • +55 Kultur Gidak | Euskararen eguna
      San Telmo Museoa
    • Industrializazioa Euskal Herrian, Juan Ignacio Aizpurua
      San Telmo Museoa
  • 4
    • Piztu! Emakumeon Energia, Eidabe
      Larratxo K.E.
    • Ballerina (2016)
      AIETE K.E.
    • Harrizko hitzak
      San Telmo Museoa
  • 5
    • Perez sagutxoa, Glu Glu
      Antzoki Zaharra
    • Ehungintza emakumeen sormen lanean
      San Telmo Museoa
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
  • 6
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 7
    • Itsaspeko gorria
      Tabakalera
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 8
    • Le Charme discret de la bourgeoisie (1972)
      Tabakalera
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Kuikui; Pirritx, Porrotx eta Marimotots
      Intxaurrondo K.E.
  • 9
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 10
    • Berriro asma nazazu, Tenpora
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Willis Drummond
      Dabadaba
    • Andrezaharraren manifestua, Metrokoadroka Sormen Laborategia
      Ernest Lluch K.E.
  • 11
    • Nekatutak, Antton Telleria
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Galtzagorriak, Txotxongillo taldea
      AIETE K.E.
    • Haurrentzako zinema
      San Telmo Museoa
  • 12
    • Bertso-bazkaria
      Txirain elkartea
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 13
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Lugaritz K.E.
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 14
    • Hitano ikastaroa
      Bagera elkartea
    • Industrializazioa Euskal Herrian, Juan Ignacio Aizpurua
      San Telmo Museoa
    • Kafe tristearen balada, Carson McCullers
      Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
  • 15
    • Le Fantôme de la liberté (1974)
      Tabakalera
    • ZUbik
      Tabakalera
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
  • 16
    • Petti: Manipulazio estrategiak
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Kottauak; Ane Gabarain + Mikel Laskurain
      Antzoki Zaharra
    • Dendaostekoak, Uxue Alberdi
      Egia K.E.
  • 17
    • Kottauak; Ane Gabarain + Mikel Laskurain
      Antzoki Zaharra
    • Porrotx eta Marimotots: "Zorionak Marimots"o
      Okendo
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
  • 18
    • Kottauak; Ane Gabarain + Mikel Laskurain
      Antzoki Zaharra
    • Elurrezko panpina, Txotxongillo Taldea
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Baginen bagara. Narratiba berriak
      San Telmo Museoa
  • 19
    • Kottauak; Ane Gabarain + Mikel Laskurain
      Antzoki Zaharra
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 20
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 21
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Gabezin Taldea
      Txofre Plaza
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 22
    • Niko 2: Anaia txikia arazoa handia (Niko 2 - Lentäjäveljekset, 2012)
      Tomasene K.E.
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Nur eta herensugearen tenplua (2017)
      Okendo K.E.
  • 23
    • Rio (2011)
      AIETE K.E.
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Ratatouille (2007)
      Okendo K.E.
  • 24
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Olentzero eta Mari Domingi Donostian
      Udaletxea eta Erdigunea
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 25
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 26
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
  • 27
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe
      Ernest Lluch K.E.
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Euskal Dantza Familian
      Tomasene K.E.
  • 28
    • Tartalo, gaztaren sekretua; Logela multimedia
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • XV.-XIX mendeetako europar pinturako korronteak museoaren bilduman, Ramón Leturiondo
      San Telmo Museoa
  • 29
    • Jon Maia: Kantu bat gara emanaldi berezia
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Butterfly Effect, Astrolabium Teatroa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Luis eta estralurtarrak (Luis and the Aliens, 2018)
      Tomasene K.E.
  • 30
    • Zikoinak (Storks, 2016)
      AIETE K.E.
    • Easo Gazte Abesbatza & Easo Eskolania: ZU HAITZ EZ ( ÁR BO LA RÉ)
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
  • 31
    • Erakusketa: Euskal sustraiko jende izenak erromatar epigrafiak
      San Telmo Museoa
    • Instalazioa - Bizitza Happening
      Tabakalera
Musika, Euskaraz, Clubs
Abenduak 30, Osteguna 20:00
Doka Non da
Sarrera erosi

Mugan un grupo que se aleja de las melodías rock y crea canciones de corte pop y folk. Verás pocos grupos jóvenes con violín, trombón o teclados a la vez. La creación del grupo Mugan podría situarse en 2017. En la actualidad el grupo está formado por siete miembros que fueron seleccionados para participar en el programa Kutxa Kultur Musika 2021. Les ha llegado la hora de mostrar lo creado.

Herenegun es un grupo de ska-reggae formado en Antiguo. El grupo se formó en 2015, aunque no ha sido hasta 2020 que han publicado su primer trabajo: Zer dakarren. El ambiente festivo y euskaldun es su carta de presentación.

* Apertura de puertas media hora antes del comienzo del concierto.

Organizan: Doka Kafe Antzokia y Donostia Kultura

Itzuli