Agenda

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
  • 2
  • 3
    • Fake news ez dira atzo goizekoak, Fito Rodríguez
      Egia K.E.
  • 4
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Delante del Haurtxoko/Gazteleku (Bertsolari Txirrita, 31-33)
  • 6
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
    • Fiesta “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!”
      Parte Vieja
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Teatro Victoria Eugenia
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
    • Hezurren azpian, Maite Larburu
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Visita guiada a Polle
      Polloeko sarreran
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Teatro Principal
  • 21
  • 22
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gau beltza
      Egia K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 28
  • 29
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
  • 31
Anterior Septiembre 15 Domingo Siguiente
  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 2
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 3
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 4
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 5
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Maroons (2002)
      AIETE K.E.
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 6
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Umorea
      Tabakalera
    • Burutik jota, Trokolo Teatroa
      Plaza de Larrotxene (Intxaurrondo)
  • 7
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Txirinbolo; Gari, Montxo eta Joselontxo
      Arteleku plaza, Txomin Enea
    • Richard Zikoina (2017)
      AIETE K.E.
  • 8
    • Egun on sikiera, Zirika Zirkus
      Plaza de Larrotxene (Intxaurrondo)
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 9
    • Egunero hasten den musika
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
  • 10
    • Munduko Poesia Kaia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 11
    • Miércoles en Ubik
      Tabakalera
  • 12
    • Jornadas sobre euskera y nuevas tecnologías
      Tabakalera
    • Azken balea, Tomaxen abenturak
    • Gora kasete!, Eidabe
      Luis Martin Santos plaza
  • 13
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Teatro Principal
    • Jornadas sobre euskera y nuevas tecnologías
      Tabakalera
    • Esku harriak: Oteizaren (h)aria
      Tabakalera
  • 14
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Teatro Principal
    • Txarlestrup, Zirika Zirkus
      Munto plaza, Aiete
    • Haurtxoko y Gazteleku en las Fiestas de Riberas de Loiola
      Plaza Gabriel Maria Laffite,
  • 15
    • Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaña bertsolariak, txistulariak...
      AIETE K.E.
    • Romeria-Porrontxo Jaiak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
  • 17
    • Deklaratzekorik ez, Beñat Sarasola
      Plaza de la Constitución 1, 2º piso.
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      Museo San Telmo
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 18
  • 19
  • 20
    • Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia
    • Zinemaldia en euskera
  • 21
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
    • Zinemaldia en euskera
  • 22
    • Zinemaldia en euskera
  • 23
    • Jokoz kanpo, Borobil Teatroa
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Zinemaldia en euskera
  • 24
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
    • Zinemaldia en euskera
  • 25
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Egia K.E.
    • Zinemaldia en euskera
  • 26
    • Zinemaldia en euskera
  • 27
    • Fiesta de apertura del Haurtxoko
    • Zinemaldia en euskera
  • 28
    • Planet 51 (Planet one, 2009)
      AIETE K.E.
    • Fiesta de comienzo de curso, Haurtxokoa & Gaztelekua
    • Urtz
      Doka Kafe Antzokia
  • 29
    • Visita guiada a Polle
      Entrada a Polloe
  • 30

Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaña bertsolariak, txistulariak...

Septiembre 15 • 11:00-14:00 • AIETE K.E. (Aiete) + Cultura

Bertsolaris (Alaia Martin y Andoni Egaña), txistularis...

Actividad organizada dentro del programa de fiestas de Aiete

Recorrido: Plaza Hiru damatxo, Etxadi, Centro Cultural Aiete, Caserío Munto.

Gehiago irakurri

Romeria-Porrontxo Jaiak

Septiembre 15 • 19:00 • Martin Santos plaza (Plaza Haundi) (Egia) Teatro y Danza

Romeria con el grupo Batek daki

Gehiago irakurri