Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Zer gertatzen da Irua-Veleian? Euskalduntze berantiarra ipuina
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 2
    • Harriz Herri, Arantzazu
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 3
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
  • 4
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Haurtxoko/Gaztelekuaren aurrean (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Vicky Bikingoa eta Thoren Mailua (Wickie Auf Grober Fahrt, 2011)
      AIETE K.E.
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
  • 6
    • Euskal leinuak euren arreoen arabera, Iaki Garrido
      San Telmo Museoa
    • Manou
      Principe zinemak
    • Agur Etxebeste!
      Antiguao Berri zinemak / Principe zinemak
  • 7
    • Diamantearen plaza, Merc Rodoreda
      Lugaritz K.E.
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 8
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 9
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 10
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
  • 11
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 12
    • Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean! festa
      Parte Zaharra
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 13
    • Bertso jaialdia: Maialen Akizu + Nerea Elustondo + Alaia Martin + Eli Pagola
    • Agur Etxebeste!
      Antiguao Berri zinemak / Principe zinemak
    • Tailerra: "Perretxiko jauna!"
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
  • 14
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
  • 15
    • Mintzodromoa
      San Telmo Museoa
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 17
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
    • Iturria, Unai Elorriaga
      Ernest Lluch K.E.
    • Parketarrak
      Araba parkea
  • 18
    • Bihotz Geldialdia nola prebenitu?
      Lugaritz K.E.
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ipuin ibiltaria
      San Telmo Museoa
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Vivian Maier. Argazkilari errebelatua
      Tabakalera
  • 21
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
  • 22
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Katzelmacher (1969)
      Tabakalera
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Arimen Gaua Ospatzera!
      Egia K.E.
    • Kamishibai, liburutegiaren eguna
      AIETE K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
    • Irriak plazan, Irrien lagunak
      AIETE K.E.
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • The company of wolves
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Kresala
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 28
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
  • 29
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
    • Ipuin kontaketa musikarekin, Ana Apika + Intxixu Valbuena
      AIETE K.E.
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
  • 31
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
Aurrekoa Irailak 28 Larunbata Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 2
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Euskal Jaiak
  • 3
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Euskal Jaiak
  • 4
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Euskal Jaiak
  • 5
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Maroons (2002)
      AIETE K.E.
    • Euskal Jaiak
  • 6
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Umorea
      Tabakalera
    • Burutik jota, Trokolo Teatroa
      Larrotxeneko plaza (Intxaurrondo)
  • 7
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Richard Zikoina (2017)
      AIETE K.E.
    • Txirinbolo; Gari, Montxo eta Joselontxo
      Arteleku plaza, Txomin Enea
  • 8
    • Egun on sikiera, Zirika Zirkus
      Larrotxeneko Plaza (Intxaurrondo)
    • Euskal Jaiak
  • 9
    • Egunero hasten den musika
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 10
    • Munduko Poesia Kaia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
  • 11
    • Asteazkenetan Ubiken (lantegia)
      Tabakalera
  • 12
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Azken balea, Tomaxen abenturak
    • Gora kasete!, Eidabe
      Luis Martin Santos plaza
  • 13
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Esku harriak: Oteizaren (h)aria
      Tabakalera
  • 14
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Txarlestrup, Zirika Zirkus
      Plaza de Munto, Aiete
    • Haurtxokoa eta Gaztelekua Loiolako Erriberako Jaietan
      Gabriel Maria Laffite plazatxoa
  • 15
    • Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaa bertsolariak, txistulariak...
      AIETE K.E.
    • Erromeria-Porrontxo Jaiak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
  • 17
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
  • 18
  • 19
  • 20
    • Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
  • 21
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
    • Daniel Canogar, familientzako tailerra
      Kubo Kutxa Aretoa
  • 22
    • Zinemaldia euskaraz
    • Vivian Maier: Doako Bisita gidatua
      Tabakalera
  • 23
    • Jokoz kanpo, Borobil Teatroa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Zinemaldia euskaraz
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 24
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
  • 25
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Egia K.E.
    • Zinemaldia euskaraz
  • 26
    • Zinemaldia euskaraz
  • 27
    • Haurtxokoren Ikasturte irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 28
    • Planet 51 (Planet one, 2009)
      AIETE K.E.
    • Ikasturte hasierako Festa, Haurtxokoa & Gaztelekua
    • Urtz
      Doka Kafe Antzokia
  • 29
    • Serge, Enarak itzuli dira
    • Polloeko hilerrian ibilaldi gidatua
      Polloeko sarreran
    • Agur Etxebeste!
      Antigua Berri /Principe
  • 30
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
    • Parketarrak
      Katalunia plaza

Planet 51 (Planet one, 2009)

Irailak 28 • 17:00 • AIETE K.E. (Aiete) Haurrak

Espainia Jorge Blanco, Javier Abad, Marcos Martnez

Adina: Denontzat.

Informazio gehiago:  Planet 51

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri

Ikasturte hasierako Festa, Haurtxokoa & Gaztelekua

Irailak 28 • 16:00 • (Antiguo-Ibaeta) Kultura +

Haurtxokoa eta Gaztelekuaren ikasturtearen hasiera ospatzeko helburuarekin, ekintza ezberdinak antolatuko ditugu.

HAURTXOKOA KALEAN

16:00-18:00. Marrazkiak, mahai jolasak, malabareak, altxorraren bila jolasa. Sari banaketa.

18:00-19:30 Puzgarria

GAZTELEKUA KALEAN

17:30-19:30. Spray arratsaldea (Tailerrak eta jolasak).

19:30 Puzgarria.

Haurtxokoa: 7-11 urte (LH2-LH5)

Gaztelekua: 12-17 urte.

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri

Urtz

Irailak 28 • 20:30 • Doka Kafe Antzokia Musika Gehiago irakurri

Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean

Irailak 28 • 11:00 + 18:00 • San Telmo Museoa (Parte Zaharra) Erakusketak

Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean erakusketara bisita gidatua.

Bisita gidatu hau doakoa da erakusketarako sarrera eskuratuta. Bisita gidaturako txartelak bisita baino 30 minutu lehenagotik har daitezke museoko harreran.

11:00etan euskaraz eta 18:00etan gaztelaniaz. 

Taldeentzako bisita gidatuak ere adostu daitezke: stm_erreserbak@donostia.eus / 943 48 15 61 (astelehenetik ostiralera, 12:00-14:00)

****

Hello, Robot erakusketarekin lotutako jarduera.

Ikusi hemen erakusketarekin lotutako jarduera gehiago.

Gehiago irakurri

KANTU SAIOA

Irailak 28 • 12:00 • Gaskoien plaza (Antiguo-Ibaeta) Musika

Imanolen kantak, Txilardegiren enparantzan:

Karlos Gimenez, Amaia Zubiria, Ainara Ortega, Santi Gimenez eta bertan biltzen garen guztiok kantari.

Gehiago irakurri

Zinemaldia euskaraz

Irailak 28 • • Zinema

Haurrentzako zinema euskaraz:

Oin handiaren semea: 11:30, Trueba 1

Udare Erraldoiaren istorio harrigarria: 16:00, Trueba 2

Euskaraz azpititulutako filmak:

The Giant (Zuzendari berriak): 16:00, Antiguo Berri 6

Play (Zabaltegi): 16:00, Antiguo Berri 7

Le Milieu de L´horizon (Zuzendari berriak): 18:00, Principe 2

Nan Fang Che Zhan De Ju Hui (Zabaltegi): 20:45, Antiguo Berri 7

Play (Zabaltegi): 22:00, Principe 2

Zombi child (Zabaltegi): 21:00, Antigua Berri 7

 

 

 

 

 

 

 

Gehiago irakurri