Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Lugaritz K.E.
  • 12
  • 13
    • Kafetegia (Das Kaffeehaus, 1970)
      Tabakalera
  • 14
  • 15
  • 16
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
    • Loops, Engruna Teatre
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 24
    • Flaque, Defracto Compagnie
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Pinocchio, Teatro Gorakada
      Larratxo K.E.
  • 25
  • 26
  • 27
    • Baionak ez daki, Bea Salaberri
      Egia K.E.
  • 28
  • 29
    • Donostia Bertsotan
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 30
Aurrekoa Urriak 19 Larunbata Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
    • Fake news ez dira atzo goizekoak, Fito Rodríguez
      Egia K.E.
  • 4
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Haurtxoko/Gaztelekuaren aurrean (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Vicky Bikingoa eta Thoren Mailua (Wickie Auf Grober Fahrt, 2011)
      AIETE K.E.
  • 6
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
    • “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!” festa
      Parte Zaharra
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
    • Hezurren azpian, Maite Larburu
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Bihotz Geldialdia nola prebenitu?
      Lugaritz K.E.
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
  • 21
  • 22
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Katzelmacher (1969)
      Tabakalera
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gau beltza
      Egia K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 28
  • 29
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
  • 31

Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)

Urriak 19 • 17:00 • AIETE K.E. (Aiete) Euskaraz

Australia. Noel Cleary, Alexis Stadermann, Sergio Delfino

Informazio gehiago filmaffinity webgunean: Maya Erlea 2 (Maya de Bee :The Honey Games, 2017)

Azpitituluak gaztelaniaz. 

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri

Azken balea, Tomax

Urriak 19 • 17:30 • Larrotxene K.E. (Intxaurrondo) Euskaraz

Muxi eta Tomax hondartzara joan dira. Tomax jolasten ari den bitartean Muxik egunkarian azken euskal balea geratzen dela irakurriko du. Kostata baina Muxik Tomax konbentzituko du azken bale hori lagundu beharko dutela. Aitonaren baporea hartu eta Kanadara joango dira . Han plastiko eta kutsadurarengatik arriskuan dagoen azken balea salbatzen ahaleginduko dira.

Edad: +4

Oharra: Sarrerak doan banatuko dira kultur etxean bertan emanaldia hasi baino ordubete lehenago.

Gehiago irakurri

Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian

Urriak 19 • 11:00 • Polloeko sarreran Antzerkia eta Dantza

Iraupena: 90'

Izena-eman:  polloe@donostia.eus / 943-483540

Informazio gehiago

Gehiago irakurri