Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Mala noche (1985)
      Tabakalera
  • 2
  • 3
    • Gauekoak, Kukai Dantza
      Antzoki Zaharra
  • 4
    • Gauekoak, Kukai Dantza
      Antzoki Zaharra
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
    • Grufaloa (The Gruffalo, 2018)
      AIETE K.E.
    • ¡Viva! Manuel Liñán
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
    • Askatasuna Bremenen (Bremer Freiheit, 1972)
      Tabakalera
  • 16
  • 17
  • 18
    • Ene Kantak: Satorjator
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 19
    • Ene Kantak: Satorjator
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
    • Ene ba! Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 25
    • Ene ba! Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Aurrekoa Abenduak 13 Ostirala Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Alizia herrialde miresgarrian, Irú Teatro
      Victoria Eugenia Antzokia
    • ABDE, Pelax
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Bertso bazkaria, Maialen Lujanbio & Andoni Egaña
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 2
    • Disoluzio agiriak, Jose Luis Otamendi
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
    • Euli-giro, Uxue Alberdi
      Lugaritz K.E.
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
    • Korrontzi
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 14
    • Ballerina (2016)
      AIETE K.E.
    • Irakurketa kluba
  • 15
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
    • Polloeko hilerrian ibilaldi gidatua: Ezagutu Gipuzkoako nekropoli handiena
      Polloe hilerriaren sarrera nagusia
  • 16
  • 17
    • Arditutakoak, Mikel Begoña & Adur Larrea
      Intxaurrondo K.E.
  • 18
    • Disoluzio agiriak, Jose Luis Otamendi
      Egia K.E.
    • Zulatzaileak Ingolstadten (Pioniere in Ingolstadt, 1971)
      Tabakalera
  • 19
  • 20
  • 21
    • Ezten Giro Taldea
      Txofre Plaza
  • 22
    • 20.000 legoa itsaspeko bidaian, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 23
  • 24
    • Mari Domingi
      AIETE K.E.
  • 25
  • 26
    • Pinocchio, Teatro Gorakada
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Inondik inora, Benetan Be Teatroa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Gabonak San Telmon
      San Telmo Museoa
  • 27
    • Moko zorrotza, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Xaguxarroski Kontea; Txirri, Mirri eta Txiribiton
      Larratxo K.E.
  • 28
    • Moko zorrotza, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Aroa eta mirariak, Kidam Magoa
      AIETE K.E.
  • 29
    • Moko zorrotza, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
  • 30
  • 31
    • Hanburgesa zaparrada (Lluvia de albóndigas, 2009)
      AIETE K.E.

Korrontzi

Abenduak 13 • 20:00 • Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.) (Antiguo-Ibaeta) Musika

Korrontzi inor axolagabe uzten ez duen euskal musika talde bat da, kultura oso bateko erakusleiho bat, beraien zuzenekoen indarra eta energiarekin antzinateko soinuak eta dantzak edo folkaren joera berriak transmititzen dituena. Korrontzi euskal musika eta dantza tradizionalaren jai bat da, abangoardiako ikuspuntu batekin. Euskal Herriko kolore eta paisaiak.

Erosketa Kutxan aktibatuta
Gehiago irakurri