Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
    • Amaren intxaurrak; Pirritx, Porrotx eta Marimotots
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 3
  • 4
    • Goazen Ilargira (Fly Me to the Moon, 2008)
      Larratxo K.E.
  • 5
  • 6
    • Niña Coyote eta Chico Tornado
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
    • Bioklik, Asel Luzarraga
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Argiantza, Pello Lizarralde
      Lugaritz K.E.
  • 12
    • Grabatu teknikak, Maite Martínez de Arenaza
      San Telmo Museoa
  • 13
  • 14
  • 15
    • Konpromisoa, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 16
    • Konpromisoa, Txalo Produkzioak
      Antzoki Zaharra
  • 17
    • Urko, Ezezagunak
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
    • Anton Abbadia: Dublinetik Hendaiara. Loraldia
      Antzoki Zaharra
  • 23
    • Anton Abbadia: Dublinetik Hendaiara. Loraldia
      Antzoki Zaharra
    • Maren: 18
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
    • Bioklik, Asel Luzarraga
      Egia K.E.
  • 28
  • 29
    • Sisiforen paperak, Antz3rkiz & CDN
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 30
    • Magiklown
      AIETE K.E.
  • 31
Aurrekoa Abenduak 26 Larunbata Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Loiola K.E.
    • “Astoaren Legatza”, euskal dantza ikastaro express birtuala
      On line
  • 2
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Eman hegoak euskarari, Sorgina Txirulina
      AIETE K.E.
    • ZUbik
      Tabakalera
  • 3
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Liburutegi Nagusia - Haur Saila
  • 4
    • Futbolistok, Zuhaitz Gurrutxaga
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Zaldi urdina, Axut! - Artedrama - Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
  • 5
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Ballerina (2016)
      AIETE K.E.
    • DANTZA ERAKUSTALDIA
      Easo Plaza
  • 6
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Erdi Aroan jaio nintzen, Anjel Lertxundi
      San Telmo Museoa
    • Kalejira
      San Telmo Museoa
  • 7
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Yoga naturan
      Kutxa Ekogunea
    • Analfabetoa, Iñigo Astiz
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 8
    • Abere ba. Hamaika abere kapikua
      San Telmo Museoa
    • Kalejira
      San Telmo Museoa
    • I. Euskal Rolaldia
      Online
  • 9
    • Gouttes d'eau sur pierres brûlantes (2000)
      Tabakalera
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Okendo
    • ZUbik
      Tabakalera
  • 10
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Liburutegi Nagusia - Haur Saila
    • Gure oroitzapenak (2018)
      Egia K.E.
  • 11
    • Muga: Anfetamiña
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Lugaritz K.E.
    • Irla misteriotsua
      San Telmo Museoa
  • 12
    • Galerna, Jon Cazenave
      San Telmo Museoa
    • Auskalo, Eriz Magoa
      AIETE K.E.
    • Irla misteriotsua
      San Telmo Museoa
  • 13
    • Irla misteriotsua
      San Telmo Museoa
  • 14
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Ernest Lluch K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Intxaurrondo K.E.
    • Aitaren etxea, Karmele Jaio
      Lugaritz K.E.
  • 15
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Loiola K.E.
    • Platina, Nagore Amenabarro
      San Telmo Museoa
    • XV.-XIX. mendeetako europar pinturako korronteak museoaren bilduman, Ramón Leturiondo
      San Telmo Museoa
  • 16
    • Analfabetoa, Iñigo Astiz
      Egia K.E.
  • 17
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Egia K.E.
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Liburutegi Nagusia - Haur Saila
  • 18
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Zeu irakurle, gu kontalari
      Lugaritz K.E.
    • Gabonetako bodegoia
      San Telmo Museoa
  • 19
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Dead, Lasala
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Rudolph, sudur gorriko elur-oreina (Rudolph, the Red-Nosed Reindeer: The Movie, 1998)
      AIETE K.E.
  • 20
    • Losers-Galtzaileak, Aitziber Garmendia & Jon Plazaola
      Antzoki Zaharra
    • Gabonetako bodegoia
      San Telmo Museoa
  • 21
  • 22
    • Iparragirre, bihotzeko Jose Mari
      Antzoki Zaharra
    • Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
      AIETE K.E.
    • Izaki bereziak; Roberto White
      San Telmo Museoa
  • 23
    • Kaput, Ganso & Cía
      Larratxo K.E.
    • Ordu Magikoa, Hodei Magoa
      Loiola K.E.
    • Dr. Bubble & Mc Fly, Nogusano
      Larrotxene K.E.
  • 24
  • 25
  • 26
    • Urgullen magalean. Donostiako estanpak
      San Telmo Museoa
  • 27
  • 28
  • 29
    • Magia Parrastan, Imanol Ituiño
      Gaztelekua (Martutene pasealekua, 48)
    • Urgullen magalean. Donostiako estanpak
      San Telmo Museoa
    • Zirku musikala, Landarbaso abesbatza
      Okendo K.E.
  • 30
    • Etxerik txikiena, Yarleku Antzerkia
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Hausle, Txan magoa
      San Telmo Museoa
    • Behi zoriontsuaren errezeta, Saioa Aizpurua
      Okendo K.E.
  • 31

Urgullen magalean. Donostiako estanpak

Abenduak 26 • 10:30 + 18:00 • San Telmo Museoa (Parte Zaharra) Kultura +

Bisita gidatua Urgullen magalean erakusketara.

10:30ean euskaraz 18:00etan gaztelaniaz

Bisita gidatu hau doakoa da erakusketarako sarrera eskuratuta eta beharrezkoa da lekua erreserbatzea.

Edukiera mugatua.

Gehiago irakurri