Euskaraz.net
Donostia.eus
Ir directamente al contenido
Donostiako Udala
Facebook
twitter
instagram
eu
es
Donostiaeuskaraz.eus
Merkatari
Ikastetxeak/Familiak
menua
Albisteak
Agenda
Diru laguntzak
Euskara ikasteko dirulaguntzak
Irabazi asmorik gabeko elkarteentzako dirulaguntzak
Euskara Ikasi
Langabeentzako doako euskara ikastaroak
Euskaltegiak
Etorkinentzako euskara ikastaroak, AISA ikastaroak
Mintzapraktika
Mintzalaguna
AUZOKO programa
Mintzanet
Mintzakuadrilla
Euskara ikasteko eta hobetzeko beste aukera batzuk
Hiztegiak
Bisitarientzako euskarazko hiztegia
16-18 urte bitarteko gazteentzako euskara ikastaroak
Euskaraz Hezi
Koldo Mitxelena literatura lehiaketa
Euskara erabili
Euskarazko produktuen gida
Itzulpen eta zuzenketarako tresnak
Donostia Antzerki Saria
Gazteok ere euskaraz
Ekolingua: gazteak euskarari buruz hizketan
Euskaraldia: hirugarren edizioa
KEES Metodologia
Euskara Donostian
Euskararen sustapena auzoetan
Hizkuntza Jarraibideak
HIZKUNTZA OFIZIALAK
HIZKUNTZA OFIZIALAK + BESTE HIZKUNTZA BATZUK
Nor Gara
Hasiera >
Agenda >
Irrati-antzerkia: Haurrentzako ipuinak
Agenda
Irrati-antzerkia: Haurrentzako ipuinak
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
Urtarrila 2025
Al
Ar
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
Lehen ogiak. Zerealen domestikazioaren jatorriak ikertzen; Amaia Arranz
San Telmo Museoa
Gatazkak, arauak eta mugak. Beharrezkoak al dira lehen urteetan?
Tabakalera
Bertso-saioa: Nerea Ibarzabal + Sebastian Lizaso
Araeta Sagardotegia
2
Gu mara-mara
San Telmo Museoa
Hamaika amaren seme (alaba), Eusko Ikaskuntza
Antzoki Zaharra
Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
San Telmo Museoa
3
Gu mara-mara
San Telmo Museoa
Screen man, El Teatre de L'Home Dibuixat
Gazteszena (Egia K.E.)
XIII. Bertso Derbia
Antzoki Zaharra
4
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Santa Ageda bezperako kantaldiak
Elkarrizketa filosofikoak
Urrats euskaltegia
5
Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
San Telmo Museoa
LIburu Joko Kluba
Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
6
Hanburgesa zaparrada (Lluvia de albóndigas, 2009)
Egia K.E.
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
"Zabaldu zure mundua" hitzaldia
San Telmo Museoa
7
Euskal kultura eta futbola
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
8
Rita, Txalo Produkzioak
Antzoki Zaharra
Zientziarekin jolasean: Elektrizitate estatikoarekin jolasean
Casares K.E.
Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
9
Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties, 2006)
AIETE K.E.
Kolorearekin dantza: konposizioa
San Telmo Museoa
Rita, Txalo Produkzioak
Antzoki Zaharra
10
Kirol legez / Fair play
Tabakalera
Haurrentzako tailerrak: Ttuntturroa
Kutxa Ekoguneko haur parkea
Nire, zure, gure Verdini: 25 urte; Verdini Dantza Taldea
Victoria Eugenia Antzokia
11
Jenisjoplin, Uxue Alberdi
Lugaritz K.E.
Hirutter, Nerea Arrien
Ikasbide Kultur Elkartea
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
12
Gorputza asmatzen. Biluziak, anatomia, pasioak
San Telmo Museoa
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Dragoi Bola Super Broly
Principe zinemak
13
Elsa la rose (1965) + Jane B. par Agnès V. (1985)
Tabakalera
Denbora izeneko leku bat, Joseba Iztueta
Okendo K.E.
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
14
Hesian + Nau
Doka Kafe Antzokia
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Dragoi Bola Super Broly
Principe zinemak
15
Gatibu
Intxaurrondo K.E.
40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
Etxarriene Auzo Etxea (Elenategi, 2)
Zurrunbiloan, Txinparta Antzerki Taldea
El Nido taberna (Alcalde José Elósegui, 130)
16
Espien eguna, Tomaxen abenturak
AIETE K.E.
Kolorearekin dantza: mugimendua
San Telmo Museoa
Irakurketa kluba
Liburutegi Nagusia - Haur Saila
17
Gatibu
Intxaurrondo K.E.
Ama Alu lur (Sorgin baten ametsak), Intujai Teatroa
Picachilla taberna (Peña y Goñi, 1)
Zurrunbiloan, Txinparta antzerki taldea
Vía Fora (Federico Garcia Lorca pasealekua, 10)
18
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Batman: La LEGO pelikula
Antiguo Berri zinemak
19
Ipuinak musikarekin; Itziar Lertxundi, Amaia Fernández
AIETE K.E.
Ama, nora goaz? (2016)
Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Liburu Joko Kluba
Haur Liburutegia ARCCO (1º solairua)
20
Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
San Telmo Museoa
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
Batman: La LEGO pelikula
Antiguo Berri zinemak
21
Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
Ardube taberna (Ernio mendia, 8)
Giza Eskubideen aldeko baliabide pedagogikoen I. nazioarteko mintegia
San Telmo Museoa
Dantza
Antiguo Berri zinemak / Principe zinemak
22
40 urte eta aldapan behera niek!, Txiki
La Taberna (Karmengo Andre Maria, 45)
Sinesteko ikusi, Olatz González eta Oier Etxeberria
San Telmo Museoa
Bertso jaialdia: Unai Agirre Goia + Onintza Enbeita + Maialen Lujanbio + Aitor Mendiluze
Basque Culinary Center
23
Ipuin ibiltaria
San Telmo Museoa
Zirkoko izarrak, Potxin eta Patxin
Lautximeneta frontoia (Ibaeta)
Poltsiko Antzerkia 28. Jaialdiaren Amaiera Festa
Dabadaba (Mundaiz, 8)
24
Sekretu polita, 21:12 Produkzioak
Kafe Botanika (Gernikako arbola pasealekua, 8)
Ipuin antzeztua: Grufaloa
Kutxa Ekoguneko haur parkea
Batman: La LEGO pelikula
Antiguo Berri zinemak
25
Film laburren proiekzioa, Kresala zinekluba
Trueba zinemak
26
Gai-jartzaile ikastaroa
Bagera elkartea
27
Hirutter, Nerea Arrien
Egia K.E.
28
Bertso jaialdia: Peru Aiartza + Aitor Etxebarriazarraga + Itxaso Piquer
Antiguoko Platerao taberna
Datozen hitzorduak
Duzhe gaizki
Martxoak 28
Parte Zaharra -
Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Etxetxo etxetxo, nor bizi da hor?
Martxoak 28
Urgull. Urgull Mendiko Liburutegia
Txokolategintza: erakustaldia
Martxoak 28
Parte Zaharra -
San Telmo Museoa
Antzerkia, Haurrak
Otsailak 22, Ostirala
17:30
Tomasene K.E.
Harri Berri-Oleta eta Altza Ikastetxeetako ikasleen eskutik.
Inko Martínek egokitu eta zuzenduta.
Itzuli