Agenda

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Zer gertatzen da Iruña-Veleian? Euskalduntze berantiarra ipuina
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Plaza Martin Santos (Plaza Haundi)
  • 2
    • Harriz Herri, Arantzazu
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Plaza Zuloaga
    • Parketarrak
      Parque de Martutene
  • 3
    • Parketarrak
      Parque Araba
    • Parketarrak
      Plaza Ferrerias
    • Parketarrak
      Plaza Latsari en Loiola
  • 4
    • Parketarrak
      Plaza Hiru Damatxo
    • Parketarrak
      Plaza Isasa
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Delante del Haurtxoko/Gazteleku (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Artea agerian - Second Canvas
      Museo San Telmo
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Okendo K.E.
  • 6
    • Euskal leinuak euren arreoen arabera, Iñaki Garrido
      Museo San Telmo
    • Manou
      Cines Príncipe
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 8
    • Hezurren erretura, Miren Agur Meabe
      Plaza de la Constitución 1, 2º piso.
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Plaza Martin Santos (Plaza Haundi)
  • 9
    • Parketarrak
      Frente a Casares
    • Parketarrak
      Plaza Zuloaga
    • Parketarrak
      Parque de Martutene
  • 10
    • Parketarrak
      Parque Araba
    • Parketarrak
      Plaza Latsari en Loiola
    • Parketarrak
      Plaza Ferrerias
  • 11
    • Parketarrak
      Plaza Hiru Damatxo
    • Parketarrak
      Plaza Isasa
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 12
    • Fiesta “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!”
      Parte Vieja
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Teatro Victoria Eugenia
  • 13
    • Festival de bertsos: Maialen Akizu + Nerea Elustondo + Alaia Martin + Eli Pagola
    • Agur Etxebeste!
      Cines Antiguo Berri / Cines Príncipe
    • Hikalagunak
      Bagera elkartea
  • 14
    • Parketarrak
      Plaza San Luis Gonzala
    • Parketarrak
      Plaza San Luis Gonzala
    • Parketarrak
      Plaza Cataluña
  • 15
    • Mintzodromoa
      Museo San Telmo
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Plaza Martin Santos (Plaza Haundi)
  • 16
    • Parketarrak
      Frente a Casares
    • Parketarrak
      Plaza Zuloaga
    • Parketarrak
      Parque de Martutene
  • 17
    • Artea agerian - Second Canvas
      Museo San Telmo
    • Iturria, Unai Elorriaga
      Ernest Lluch K.E.
    • Parketarrak
      Parque Araba
  • 18
    • Maite Larburu: Hezurren azpian
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Parketarrak
      Plaza Hiru Damatxo
    • Parketarrak
      Plaza Isasa
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ipuin ibiltaria
      Museo San Telmo
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Teatro Principal
    • Hikalagunak
      Bagera elkartea
    • Vivian Maier. Una fotógrafa revelada
      Tabakalera
  • 21
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Plaza Cataluña
    • Parketarrak
      Plaza Cataluña
  • 22
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Plaza Martin Santos (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Katzelmacher (1969)
      Tabakalera
    • Parketarrak
      Frente a Casares
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Arimen Gaua Ospatzera!
      Egia K.E.
    • Kamishibai, día de la Biblioteca
      AIETE K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
    • Parketarrak
      Plaza Hiru Damatxo
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Artea agerian - Second Canvas
      Museo San Telmo
    • Irriak plazan, Irrien lagunak
      AIETE K.E.
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • The company of wolves
      Teatro Victoria Eugenia
    • Kresala
      Teatro Victoria Eugenia
  • 28
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Plaza Leire - Morlans
    • Valerie a Tyden Divu
      Teatro Victoria Eugenia
  • 29
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Plaza Martin Santos (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
    • Ipuin kontaketa musikarekin, Ana Apika + Intxixu Valbuena
      AIETE K.E.
    • Parketarrak
      Frente a Casares
  • 31
    • Parketarrak
      Parque Araba
    • Parketarrak
      Plaza Latsari en Loiola
    • Parketarrak
      Plaza Ferrerias
Anterior Septiembre 20 Viernes Siguiente
  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 2
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 3
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 4
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 5
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Maroons (2002)
      AIETE K.E.
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 6
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Umorea
      Tabakalera
    • Burutik jota, Trokolo Teatroa
      Plaza de Larrotxene (Intxaurrondo)
  • 7
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Txirinbolo; Gari, Montxo eta Joselontxo
      Arteleku plaza, Txomin Enea
    • Richard Zikoina (2017)
      AIETE K.E.
  • 8
    • Egun on sikiera, Zirika Zirkus
      Plaza de Larrotxene (Intxaurrondo)
    • Euskal Jaiak 2019
      Parte Zaharra
  • 9
    • Egunero hasten den musika
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
  • 10
    • Munduko Poesia Kaia
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 11
    • Miércoles en Ubik
      Tabakalera
  • 12
    • Jornadas sobre euskera y nuevas tecnologías
      Tabakalera
    • Azken balea, Tomaxen abenturak
    • Gora kasete!, Eidabe
      Luis Martin Santos plaza
  • 13
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Teatro Principal
    • Jornadas sobre euskera y nuevas tecnologías
      Tabakalera
    • Esku harriak: Oteizaren (h)aria
      Tabakalera
  • 14
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Teatro Principal
    • Txarlestrup, Zirika Zirkus
      Munto plaza, Aiete
    • Haurtxoko y Gazteleku en las Fiestas de Riberas de Loiola
      Plaza Gabriel Maria Laffite,
  • 15
    • Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaña bertsolariak, txistulariak...
      AIETE K.E.
    • Romeria-Porrontxo Jaiak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
  • 17
    • Deklaratzekorik ez, Beñat Sarasola
      Plaza de la Constitución 1, 2º piso.
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      Museo San Telmo
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
  • 18
  • 19
  • 20
    • Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia
    • Zinemaldia en euskera
  • 21
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
    • Zinemaldia en euskera
    • Daniel Canogar: taller familiar
      Sala Kubo Kutxa
  • 22
    • Zinemaldia en euskera
    • Vivian Maier: Visita guiada
      Tabakalera
  • 23
    • Jokoz kanpo, Borobil Teatroa
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Zinemaldia en euskera
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 24
    • Hello, Robot. El diseño entre el humano y la máquina
      Museo San Telmo
    • Zinemaldia en euskera
  • 25
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Egia K.E.
    • Zinemaldia en euskera
  • 26
    • Zinemaldia en euskera
  • 27
    • Fiesta de apertura del Haurtxoko
    • Zinemaldia en euskera
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 28
    • Planet 51 (Planet one, 2009)
      AIETE K.E.
    • Fiesta de comienzo de curso, Haurtxokoa & Gaztelekua
    • Urtz
      Doka Kafe Antzokia
  • 29
    • Visita guiada a Polle
      Entrada a Polloe
    • Serge, Enarak itzuli dira
    • Agur Etxebeste!
      Antigua Berri /Principe
  • 30
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      Plaza Leire - Morlans
    • Parketarrak
      Plaza Cataluña

Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia

Septiembre 20 • 17:00-20:00 • (Gros-Ulia) + Cultura

El Gazteleku es un espacio dirigido a jóvenes de entre 12 y 17 años, después del verano volvemos a juntarnos para compartir otro nuevo curso escolar.

Para ello hemos preparado el viernes, 20 de septiembre, una fiesta de apertura.

Lo celebraremos en la terraza del Centro Cultural y haremos actividades de todo tipo: tatoos de henna, deportes, taller de pintura, karaokes, etc.

Anímate¡¡¡

Terraza del Centro Cultural Okendo.

Libre hasta completar aforo
Gehiago irakurri

Zinemaldia en euskera

Septiembre 20 • • Cine

 

Versión original en Euskera :

Elkano, Lehen Mundu Bira: 18:00, Zinemira, Principe 9

 

Gehiago irakurri