Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
    • Fake news ez dira atzo goizekoak, Fito Rodríguez
      Egia K.E.
    • Artikutza: Naturaleza e Historia
      San Telmo Museoa
  • 4
    • Artikutza: Naturaleza e Historia
      San Telmo Museoa
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Haurtxoko/Gaztelekuaren aurrean (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Vicky Bikingoa eta Thoren Mailua (Wickie Auf Grober Fahrt, 2011)
      AIETE K.E.
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
  • 6
    • Euskal leinuak euren arreoen arabera, Iñaki Garrido
      San Telmo Museoa
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 8
  • 9
  • 10
    • Mintzodromoa
      San Telmo Museoa
  • 11
  • 12
    • “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!” festa
      Parte Zaharra
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
  • 18
    • Hezurren azpian, Maite Larburu
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Bihotz Geldialdia nola prebenitu?
      Lugaritz K.E.
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
  • 21
  • 22
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Katzelmacher (1969)
      Tabakalera
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gau beltza
      Egia K.E.
    • Kamishibai, liburutegiaren eguna
      AIETE K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
    • Irriak plazan, Irrien lagunak
      AIETE K.E.
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 28
  • 29
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
    • Ipuin kontaketa musikarekin, Ana Apika + Intxixu Valbuena
      AIETE K.E.
  • 31
Aurrekoa Irailak 25 Asteazkena Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 2
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Euskal Jaiak
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 3
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Euskal Jaiak
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
  • 4
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Euskal Jaiak
  • 5
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Maroons (2002)
      AIETE K.E.
    • Euskal Jaiak
  • 6
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Umorea
      Tabakalera
    • Burutik jota, Trokolo Teatroa
      Larrotxeneko plaza (Intxaurrondo)
  • 7
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Richard Zikoina (2017)
      AIETE K.E.
    • Txirinbolo; Gari, Montxo eta Joselontxo
      Arteleku plaza, Txomin Enea
  • 8
    • Egun on sikiera, Zirika Zirkus
      Larrotxeneko Plaza (Intxaurrondo)
    • Euskal Jaiak
  • 9
    • Egunero hasten den musika
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 10
    • Munduko Poesia Kaia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
  • 11
    • Asteazkenetan Ubiken (lantegia)
      Tabakalera
  • 12
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Azken balea, Tomaxen abenturak
    • Gora kasete!, Eidabe
      Luis Martin Santos plaza
  • 13
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Esku harriak: Oteizaren (h)aria
      Tabakalera
  • 14
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Txarlestrup, Zirika Zirkus
      Plaza de Munto, Aiete
    • Haurtxokoa eta Gaztelekua Loiolako Erriberako Jaietan
      Gabriel Maria Laffite plazatxoa
  • 15
    • Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaña bertsolariak, txistulariak...
      AIETE K.E.
    • Erromeria-Porrontxo Jaiak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
  • 17
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
  • 18
  • 19
  • 20
    • Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
  • 21
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
  • 22
    • Zinemaldia euskaraz
  • 23
    • Jokoz kanpo, Borobil Teatroa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Zinemaldia euskaraz
  • 24
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
  • 25
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Egia K.E.
    • Zinemaldia euskaraz
  • 26
    • Zinemaldia euskaraz
  • 27
    • Haurtxokoren Ikasturte irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
  • 28
    • Planet 51 (Planet one, 2009)
      AIETE K.E.
    • Ikasturte hasierako Festa, Haurtxokoa & Gaztelekua
    • Urtz
      Doka Kafe Antzokia
  • 29
    • Polloeko hilerrian ibilaldi gidatua
      Polloeko sarreran
  • 30

Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano

Irailak 25 • 19:30 • Egia K.E. (Egia) Literatura

Ikasturteko lehen saioan Harkaitz Cano idazlea bertan egongo da.

Fakirraren ahotsa liburuari buruz arituko dira Edu Zabalak gidatutako solasaldian

Liburutegian.

Liburua eskuragarri dago Donostia Kulturako liburutegietan.

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri

Zinemaldia euskaraz

Irailak 25 • • Zinema

Euskarazko bertsio originala:

Agur Etxebeste! (Euskal Zinema Gala): 16:00, Antiguo Berri 7

Agur Etxebeste! (Euskal Zinema Gala): 22:00, ,Antiguo Berri 7

Euskaraz azpititulutako filmak:

Ich war zuhouse, aber (Zabaltegi): 16:00,Principe 2

Sestra (Zuzendari berriak): 18:00, Antiguo Berri 6

Hiru uhinak - Les trois vagues (Zinemira): 18:00, Antiguo Berri 8

Les enfants d´Isadora (Zabaltegi): 18:15, Antigua Berri 7

Alice et le maire (Perlak): 18:15, Principe 2

Yoake no takibi (Zuzendari berriak): 20:15,  Antiguo Berri 7

 

 

 

 

Gehiago irakurri