Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Zer gertatzen da Iruña-Veleian? Euskalduntze berantiarra ipuina
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 2
    • Harriz Herri, Arantzazu
      Okendo K.E.
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 3
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
  • 4
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Haurtxoko/Gaztelekuaren aurrean (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Vicky Bikingoa eta Thoren Mailua (Wickie Auf Grober Fahrt, 2011)
      AIETE K.E.
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
  • 6
    • Euskal leinuak euren arreoen arabera, Iñaki Garrido
      San Telmo Museoa
    • Manou
      Principe zinemak
    • Agur Etxebeste!
      Antiguao Berri zinemak / Principe zinemak
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 8
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 9
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 10
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
  • 11
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 12
    • “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!” festa
      Parte Zaharra
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 13
    • Bertso jaialdia: Maialen Akizu + Nerea Elustondo + Alaia Martin + Eli Pagola
    • Agur Etxebeste!
      Antiguao Berri zinemak / Principe zinemak
    • Tailerra: "Perretxiko jauna!"
      Kutxa Ekoguneko haur parkea
  • 14
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
  • 15
    • Mintzodromoa
      San Telmo Museoa
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
    • Parketarrak
      Zuloaga plaza
    • Parketarrak
      Martuteneko parkea
  • 17
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
    • Iturria, Unai Elorriaga
      Ernest Lluch K.E.
    • Parketarrak
      Araba parkea
  • 18
    • Bihotz Geldialdia nola prebenitu?
      Lugaritz K.E.
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
    • Parketarrak
      Isasa plaza
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ipuin ibiltaria
      San Telmo Museoa
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
  • 21
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
  • 22
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Katzelmacher (1969)
      Tabakalera
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Arimen Gaua Ospatzera!
      Egia K.E.
    • Kamishibai, liburutegiaren eguna
      AIETE K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
    • Parketarrak
      Hiru Damatxo plaza
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Artea agerian - Second Canvas
      San Telmo Museoa
    • Irriak plazan, Irrien lagunak
      AIETE K.E.
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 28
    • Parketarrak
      San Luis Gonzaga plaza
    • Parketarrak
      Katalunia plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
  • 29
    • Parketarrak
      Santiago plaza
    • Parketarrak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
    • Parketarrak
      Mikel Laboa plaza
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
    • Ipuin kontaketa musikarekin, Ana Apika + Intxixu Valbuena
      AIETE K.E.
    • Parketarrak
      Kasares kultur etxe aurrean
  • 31
    • Parketarrak
      Araba parkea
    • Parketarrak
      Loiolako Latsarien plaza
    • Parketarrak
      Olaeta plaza
Aurrekoa Irailak 27 Ostirala Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 2
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Euskal Jaiak
  • 3
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Euskal Jaiak
  • 4
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Euskal Jaiak
  • 5
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Maroons (2002)
      AIETE K.E.
    • Euskal Jaiak
  • 6
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Umorea
      Tabakalera
    • Burutik jota, Trokolo Teatroa
      Larrotxeneko plaza (Intxaurrondo)
  • 7
    • Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio), Aitziber Garmendia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Richard Zikoina (2017)
      AIETE K.E.
    • Txirinbolo; Gari, Montxo eta Joselontxo
      Arteleku plaza, Txomin Enea
  • 8
    • Egun on sikiera, Zirika Zirkus
      Larrotxeneko Plaza (Intxaurrondo)
    • Euskal Jaiak
  • 9
    • Egunero hasten den musika
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
  • 10
    • Munduko Poesia Kaia
      Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
  • 11
    • Asteazkenetan Ubiken (lantegia)
      Tabakalera
  • 12
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Azken balea, Tomaxen abenturak
    • Gora kasete!, Eidabe
      Luis Martin Santos plaza
  • 13
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Teknologia berriak eta euskarari buruzko jardunaldia
      Tabakalera
    • Esku harriak: Oteizaren (h)aria
      Tabakalera
  • 14
    • Txarriboda, Hika Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
    • Txarlestrup, Zirika Zirkus
      Plaza de Munto, Aiete
    • Haurtxokoa eta Gaztelekua Loiolako Erriberako Jaietan
      Gabriel Maria Laffite plazatxoa
  • 15
    • Donostiako Kantujira, Alaia Martin eta Andoni Egaña bertsolariak, txistulariak...
      AIETE K.E.
    • Erromeria-Porrontxo Jaiak
      Martin Santos plaza (Plaza Haundi)
  • 16
  • 17
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Argazki-liburuak, Nagore Legarreta
      San Telmo Museoa
  • 18
  • 19
  • 20
    • Gazteleku (Okendo Kultur Etxea): irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
  • 21
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
    • Daniel Canogar, familientzako tailerra
      Kubo Kutxa Aretoa
  • 22
    • Zinemaldia euskaraz
    • Vivian Maier: Doako Bisita gidatua
      Tabakalera
  • 23
    • Jokoz kanpo, Borobil Teatroa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Zinemaldia euskaraz
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
  • 24
    • Hello, Robot. Diseinua gizakia eta makinaren artean
      San Telmo Museoa
    • Zinemaldia euskaraz
  • 25
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Egia K.E.
    • Zinemaldia euskaraz
  • 26
    • Zinemaldia euskaraz
  • 27
    • Haurtxokoren Ikasturte irekiera jaia
    • Zinemaldia euskaraz
    • Parketarrak
      Amassorrain ikastola
  • 28
    • Planet 51 (Planet one, 2009)
      AIETE K.E.
    • Ikasturte hasierako Festa, Haurtxokoa & Gaztelekua
    • Urtz
      Doka Kafe Antzokia
  • 29
    • Serge, Enarak itzuli dira
    • Polloeko hilerrian ibilaldi gidatua
      Polloeko sarreran
    • Agur Etxebeste!
      Antigua Berri /Principe
  • 30
    • Parketarrak
      San Luis Gonzala plaza
    • Parketarrak
      Leire plaza - Morlans
    • Parketarrak
      Katalunia plaza

Haurtxokoren Ikasturte irekiera jaia

Irailak 27 • 17:00-19:30 • (Gros-Ulia) Kultura +

Auzoko haur eta gazte edozeini zuzendutako ekitaldia da. Helburu nagusia jokoak egitea, ondo pasatzea eta ikasurteari ongi etorria ematea.

 

Haurtxokoa: Sagües enparantza. Oztopo lasterketa, puzgarriak, jokuak,...

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri

Zinemaldia euskaraz

Irailak 27 • • Zinema

Euskaraz azpititulutako filmak:

Sestra (Zuzendari berriak): 16:00, Principe 2

Hatsukoi (Zabaltegi): 16:00, Zabaltegi, Trueba 2

Repertoire des villes dispaures (Zabaltegi): 18:00, Antiguo Berri 7

The Wandering Chef (Culinay Zinema): 18:00, Antiguo Berri 8

Hatsukoi (Zabaltegi): 20:15, Antuguo Berri 7

Zombi child (Zabaltegi): 21:00, Principe 2

Sorry We Missed You (Perlak): 22:30, Antiguo Berri 7

Le Milieu de L´horizon (Zuzendari berriak): 23:00, Antiguo Berri 6

The Giant (Zuzendari berriak): 23:00, Trueba 1

Nan Fang Che Zhan De Ju Hui (Zabaltegi): 23:15, Principe 2

 

 

 

 

 

Gehiago irakurri

Parketarrak

Irailak 27 • 17:00 • Amassorrain ikastola (Añorga) Euskara +

3-5 eta 6-9 urte bitarteko haurrentzako

Gehiago irakurri

Parketarrak

Irailak 27 • 17:00 • Isasa plaza (Bidebieta) Euskara +

3-8 urte bitarteko haurrentzako

(euriarekin Eltzegorren lokalean)

Gehiago irakurri

Parketarrak

Irailak 27 • 17:00 • Hiru Damatxo plaza (Aiete) Euskara +

3-5 eta 6-9 urte bitarteko haurrentzako

Gehiago irakurri