Agenda

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
    • Fakirraren ahotsa, Harkaitz Cano
      Lugaritz K.E.
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
    • Loops, Engruna Teatre
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 24
    • Flaque, Defracto Compagnie
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Pinocchio, Teatro Gorakada
      Larratxo K.E.
  • 25
  • 26
  • 27
    • Baionak ez daki, Bea Salaberri
      Egia K.E.
  • 28
  • 29
    • Donostia Bertsotan
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
  • 30
Aurrekoa Urriak 07 Astelehena Hurrengoa
  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
  • 2
  • 3
    • Fake news ez dira atzo goizekoak, Fito Rodríguez
      Egia K.E.
  • 4
  • 5
    • Ilusioa, Ortzi
      Haurtxoko/Gaztelekuaren aurrean (Bertsolari Txirrita, 31-33)
    • Vicky Bikingoa eta Thoren Mailua (Wickie Auf Grober Fahrt, 2011)
      AIETE K.E.
  • 6
  • 7
    • Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda
      Lugaritz K.E.
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
    • “Argiak 100 urte... eta beste 100 urtera bidean!” festa
      Parte Zaharra
    • Epa txiki!, Demode Quartet
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Ghero, Tartean Teatroa & Euskaltzaindia
      Victoria Eugenia Antzokia
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
    • Hezurren azpian, Maite Larburu
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Bihotz Geldialdia nola prebenitu?
      Lugaritz K.E.
  • 19
    • Maya Erlea 2 (Maya The Bee :The Honey Games, 2017)
      AIETE K.E.
    • Azken balea, Tomax
      Larrotxene K.E.
    • Ibilaldi gidatua Polloeko hilerrian
      Polloeko sarreran
  • 20
    • Mari eta gaileta fabrika, Eidabe Antzerki Taldea
      Antzoki Zaharra
  • 21
  • 22
  • 23
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 24
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gau beltza
      Egia K.E.
  • 25
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Gordegia
      Egia K.E.
  • 26
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 27
    • Zaldi urdina, Artedrama + Axut! + Dejabu
      Gazteszena (Egia K.E.)
  • 28
  • 29
  • 30
    • Amek ez dute, Katixa Agirre
      Egia K.E.
  • 31

Diamantearen plaza, Mercè Rodoreda

Urriak 07 • 17:00 • Lugaritz K.E. (Antiguo-Ibaeta) Literatura

Maite Gonzalez Esnalen gidaritzapean, kafearen lurrin goxoaz lagunduta, euskarazko liburu baten gainean hitz egiteko solasaldi

Mercè Rodoredaren Diamantearen plaza izeneko liburuari buruz arituko dira denboraldiko lehen saio honetan. 

Hurrengo saioa: Azaroaren 11an, Harkaitz Canoren Fakirraren ahotsa.

Librea aforoa bete arte
Gehiago irakurri