Agenda

Amara Berriko Korrika Txikia

  • Al
  • Ar
  • Az
  • Og
  • Or
  • Lr
  • Ig
  • 1
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Antigone edo ezetzaren beharra, Horman Poster
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Euskara eta feminismoa: Zein lan egin dute Donostiako emakumeek euskararen transmisioan?(II)
      San Telmo Museoa
  • 2
    • Bisita gidatua: José Antonio Sistiaga 'De rerum natura'
      Kubo Kutxa Aretoa
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Bi ipuin, Tomaxen Abenturak
      Larratxo K.E.
  • 3
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Bisita Unai San Martínen 'Nostos' erakusketara
      Tabakalera
    • Kontatutako Zinea Arantza Santestebanekin, 918 gau filmaren zuzendaria
      Tabakalera
  • 4
    • Hiltzaile baten aitormena + Eros tren txinatar batean
      Lugaritz K.E.
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Girgileri anderea, Maialen Hegi-Luku
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 5
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Estallidos, Jule Goikoetxea
      Ernest Lluch K.E.
    • Amatasun ukatuak: Karena eleberriari buruzko solasaldia
      Tabakalera
  • 6
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Akelabe. Emma Kunzen unibertsoa
      Tabakalera
    • Irrien Lagunak
      Leire plaza
  • 7
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Bi Zaldi
      Okendo Kultur Etxea (terraza)
    • 40 urte eta aldapan behera niek
      Etxadi Kiroldegiko tabernan (U.N.A.G.I.)
  • 8
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Amorante
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • HITZ eta EKIN garagardo dastaketa
      Altzania elkartea
  • 9
    • Huntza [Ezin ezer espero]
      Doka. Donostiako Kafe Antzokia
    • Bisita gidatua: José Antonio Sistiaga 'De rerum natura'
      Kubo Kutxa Aretoa
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
  • 10
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Bisita Unai San Martínen 'Nostos' erakusketara
      Tabakalera
    • Korrika Intxaurrondora
  • 11
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
  • 12
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Irrati ipuin tailerra
      Casares K.E.
    • Iraunkortasuna, biodibertsitatea eta klima-larrialdia; Arantza Aldezabal
      Ernest Lluch K.E.
  • 13
    • 14. Elkar Ilustrazio eta Ipuin Lehiaketa
    • Storie di ordinaria follia / Tales of Ordinary Madness (1981)
      Tabakalera
    • Zikoinak (Storks, 2016)
      AIETE K.E.
  • 14
  • 15
    • Bitxi bitxiak
      Ulia Interpretazio Zentroa
    • Urgulleko mamuak, ibilbide beldurgarria
      San Telmo Museoa
  • 16
    • Bisita gidatua: José Antonio Sistiaga 'De rerum natura'
      Kubo Kutxa Aretoa
    • Alakiketan, Mattin Sorzabalbere
      San Telmo Museoa
    • Tabakalera ezagutu
      Tabakalera
  • 17
    • Bisita Unai San Martínen 'Nostos' erakusketara
      Tabakalera
    • Urgulleko kanoiak
      San Telmo Museoa
  • 18
  • 19
    • Udaberriko txokoak
      Tabakalera
  • 20
    • Robotak (Robots, 2005)
      AIETE K.E.
    • Irrati ipuin tailerra
      Casares K.E.
    • Udaberriko txokoak
      Tabakalera
  • 21
    • Udaberriko txokoak
      Tabakalera
  • 22
    • Nire maletatxoan, Elvi sabeliztuna
      Etxarriene (Elenategi 2, Martutene)
    • Ganbaran, Mikel Hernandez
      Tomasene K.E.
    • Udaberriko txokoak
      Tabakalera
  • 23
    • Kerobia
      Doka
    • Kameleoiak gara! Arte lantegia. "Emma Kunzen unibertsoa"
      Tabakalera
    • Bisita gidatua: José Antonio Sistiaga 'De rerum natura'
      Kubo Kutxa Aretoa
  • 24
    • Hilabeteko zerua eta exoplanetak
      Eureka! Zientzia Museoa
    • Bisita Unai San Martínen 'Nostos' erakusketara
      Tabakalera
    • Bi Zaldi
      Doka
  • 25
    • Amez, Goiatz Labandibarren liburuaren aurkezpena
      FNAC
    • Desde el otro lado, Bernardo Atxaga
      Okendo K.E.
  • 26
    • "Unai San Martín eta literatura", Markos Zapiain
      Tabakalera
    • Baratze Ekologikoa
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Itaspeko gorria
      Tabakalera
  • 27
    • Girgileri anderea, Maialen Hegi-Luku
      Egia K.E.
    • Tenpraren guarpena (2021) + Arexen gainetik, Malloen azpitik (2021)
      Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
    • Lorategiak Auzolanean
      Gabriel Ma. Laffitte auzo elkartean
  • 28
    • Joseba Tapia: Egon edo ez egon
      Victoria Eugenia Antzokia
    • Ipuin lotsatiak, Odei Arregi
      Intxaurrondo K.E.
    • Dhaulagiriren inguruan, Antton Gurrutxaga
      Intxaurrondo K.E.
  • 29
    • Lamiak + Los Moths
      Dabadaba
    • Lurrazpiko ipuinak, Arantza Molina & Ander Edo
      Loiola K.E.
    • Orkestra Lurtarra
      Principe Zinema
  • 30
    • Bisita gidatua: José Antonio Sistiaga 'De rerum natura'
      Kubo Kutxa Aretoa
    • Peru krokodiloa, Kantu Kolore
      Larratxo K.E.
    • Magiaren kutxa, Madiber
      Larrotxene K.E.
Euskara +
Apirilak 08, Ostirala 10:00
Donostia

Amara Berri Morlans, Katalin Erauso eta Amara Berri Ferrerias ikastetxeek hartuko dute parte.

Itzuli