Euskaraz.net
Donostia.eus
Ir directamente al contenido
Donostiako Udala
Facebook
twitter
instagram
eu
es
Merkatari
Ikastetxeak/Familiak
menua
Albisteak
Agenda
Diru laguntzak
Euskara ikasteko dirulaguntzak
Errotuluak euskaraz jartzeko dirulaguntzak
Irabazi asmorik gabeko elkarteentzako dirulaguntzak
Euskararen normalizazioa helburu duten jarduerak egiteko
Euskaltegientzako dirulaguntzak
Euskara Ikasi
Langabeentzako doako euskara ikastaroak
Merkatari eta ostalarientzako euskara ikastaroak
Etorkinentzako euskara ikastaroak, AISA ikastaroak
16-18 urte bitarteko gazteentzako euskara ikastaroak
Gurasoentzako euskara ikastaroak
Euskaltegiak
Mintzapraktika
Mintzalaguna
Mintzanet
Mintzodromoak
AUZOKO programa
Mintzakuadrilla
Euskara ikasteko eta hobetzeko beste aukera batzuk
Bisitarientzako euskarazko hiztegia
Hiztegiak
Euskaraz Hezi
Gurasoentzako egitasmoak
0-2 urte
Gure haurrak eskolara
Gurasoentzako hitzaldiak eta tailerrak
Haurrak beti jolasean
Koldo Mitxelena literatura lehiaketa
"Gu ere bertsotan" egitasmoa
Oporretan Euskaraz udalekuak
Euskara erabili
Doako itzulpen, zuzenketa eta kontsulta zerbitzua
Itzulpen eta zuzenketarako tresnak
Menu bihurgailua
Idazten laguntzeko aholkuak, oharrak, ...
Itzulpenerako beste tresna batzuk
Euskaraldia: hirugarren edizioa
Euskarazko produktuen gida
Parkean euskaraz - PARKETARRAK egitasmoa
Donostia Antzerki Saria
KEES Metodologia
Haurrak beti jolasean
Euskararen Nazioarteko Eguna
Euskara Donostian
Euskararen sustapena auzoetan
Datu Soziolinguistikoak
Donostiako Euskara
"Donostiako Ahotsak" egitasmoa
Donostiako Euskara aztertzeko abiaburua
Donostiarrak eta euskara, XVI-XVIII mendeak
Donostia 1813-2013 Euskararen Historia
Donostiako Euskararen Plan Orokorra 2020-2024
Euskararen Kontseilu Sektoriala
Hizkuntza Jarraibideak
HIZKUNTZA OFIZIALAK
HIZKUNTZA OFIZIALAK + BESTE HIZKUNTZA BATZUK
Donostiako Udalak onartutako plana eta araua
Arau Orokorrak
Nor Gara
Hasiera >
Agenda >
Coco
Agenda
Coco
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
Urtarrila 2025
Al
Ar
Az
Og
Or
Lr
Ig
1
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Fantasiazko eta beldurrezko zinemaren 33. astea
Fantasiazko eta Beldurrezko Zinemaren 33. Astea
2
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Fantasiazko eta beldurrezko zinemaren 33. astea
“Txiza komunean” filmaren aurkezpena: Barrexerka taldea
Victoria Eugenia Antzokia
3
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Fantasiazko eta beldurrezko zinemaren 33. astea
Julen Castilloren esperientzia EITBko Goazen telesailean
Ikasbide Kultur Elkartea
4
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Fantasiazko eta beldurrezko zinemaren 33. astea
Serten mihiseak interpretatuz: Eluska Kortajarena
San Telmo Museoa
5
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Duke-dukesaren ondarea
Ingurune Baliabideen Etxea
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
6
Bisita gidatua | 'Denboraren ilusioa'. Ruth Orkin
Kutxa Kultur Artegunea
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
7
"Zubi bat euskaratik" hitzaldi zikloa
Okendo
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
8
Itsaspeko gorria
Tabakalera
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
9
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
XLIII. Etnografia jardunaldiak
San Telmo Museoa
10
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
XLIII. Etnografia jardunaldiak
San Telmo Museoa
11
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
Bertso saioa: Uxue Alberdi + Ane Labaka Mayoz
Tabakalera
12
Polloeko Hilerrian Ibilaldi gidatua: Ezagutu Gipuzkoako nekropoli handiena
Polloe Hilerria
Tintak eta koloreak. Sormen tailerrak, Eluska Kortajarenaren eskutik
San Telmo Museoa
Lantegiak: Kameleoiak gara! Arte lantegia. Hamahiru. Familientzako arte lantegia (+5 urte)
Tabakalera
13
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Fuego Fatuo: ulertezinaren bestiarioa
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
Ondarearen Europako Jardunaldiak
San Telmo Museoa
14
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Ondarearen Europako Jardunaldiak
San Telmo Museoa
Ibilaldiak Donostian
Okendo K.E.
15
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Ondarearen Europako Jardunaldiak
San Telmo Museoa
Ilustrazio lantegia
Intxaurrondo K.E.
16
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Ondarearen Europako Jardunaldiak
San Telmo Museoa
Iban Zaldua & MICE
Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
17
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Bakarrizketa bat nola osatu
Ikasbide Kultur Elkartea
Jon Arretxe & Carlos Vila
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
18
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
Basoko sekretuak
Loiola K.E.
Itzultzaile ibiltariak
Okendo K.E.
19
Ehundurak: sormen tailerrak Eluska Kortajarenaren eskutik
San Telmo Museoa
Lantegiak - Irakaslegoarekin programa: Metabertsoarekin endredatuak
Tabakalera
Arantza Sestayo
Liburutegi Nagusia
20
Performanceak eta emanaldiak - Zinema belarrietara - Non dago Lekeitio? 2022
Tabakalera
Jon Maia eta Jexux Mari Irazu
Euskaraldia Aieten
21
Miren Gorrotxategi
Liburutegi Nagusia - San Jeronimo - Ekitaldi aretoa
Izurdeen aurreko bizitza
Lugaritz K.E.
Euskaraldia Aieten
22
Euskal Herriaren historia, jatorritik XVIII. mendera arte Arrate Pérez
San Telmo Museoa
Itsaspeko gorria
Tabakalera
Ilustrazio lantegia
Intxaurrondo K.E.
23
Elbira Zipitriari Omenaldia: proiekzioa + solasaldia
San Telmo Museoa
Katixa Agirre
Igone Mariezkurrena & Irantzu Pastor
Okendo K.E.
24
Nazioarteko Itsaspeko 46. Zinema Zikloa
Antzoki Zaharra
Felix Zubiarekin euskaraz jolasean
Ikasbide Kultur Elkartea
Martutene Apain
25
Nazioarteko Itsaspeko 46. Zinema Zikloa
Antzoki Zaharra
Donostia Bertsotan
Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Euskaraldia Aieten
26
Estanpazioa: sormen tailerrak Eluska Kortajarenaren eskutik
San Telmo Museoa
Nazioarteko Itsaspeko 46. Zinema Zikloa
Antzoki Zaharra
Lander Garro, Andoni Egaña & Eli Pagola
Loiola K.E.
27
Yerma
Gazteszena (Egia K.E.)
Euskaraldia Aieten
Euskaraldia Amara Berrin
28
Ibilaldiak donostian
Sala Boulevard
Euskaraldia Aieten
Euskaraldia Amara Berrin
29
Modernizazioa XIX. eta XX. mendeetan: María Sánchez
San Telmo Museoa
Senide zaintzileak
Lugaritz K.E.
Modernizazioa XIX. eta XX. mendeetan
San Telmo Museoa
30
3ZUR, Pelax
Sortaldekoak
Sala Boulevard
Euskaraldia Aieten
Datozen hitzorduak
Garuna(k)
Martxoak 30
Parte Zaharra -
San Telmo Museoa
Indabe + Esanezin
Martxoak 30
Egia -
Tabakalera
Museoaren zaindariak
Martxoak 31
Parte Zaharra -
Principe aretoa
Azaroak 05, Larunbata
17:00
AIETE K.E.
Non da
AEB.
Zuzendariak:
Lee Unkrich
,
Adrian Molina
Informazio gehiago Wikipedian:
Coco
Itzuli