Agenda

Euskaraldiko hasiera ekitaldia

  • Lu
  • MA
  • Mi
  • Ju
  • Vi
  • Sa
  • Do
  • 1
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • 33. Semana de Cine Fantástico y de Terror de San Sebastián
    • 33ª Semana de Cine Fantástico y de Terror
  • 2
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • 33. Semana de Cine Fantástico y de Terror de San Sebastián
    • Presentación de la película "Txiza komunean": Barrexerka taldea
      Teatro Victoria Eugenia
  • 3
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • 33. Semana de Cine Fantástico y de Terror de San Sebastián
    • Julen Castilloren esperientzia EITBko Goazen telesailean
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 4
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • 33. Semana de Cine Fantástico y de Terror de San Sebastián
    • Serten mihiseak interpretatuz: Eluska Kortajarena
      Museo San Telmo
  • 5
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • Duke-dukesaren ondarea
      Ingurune Baliabideen Etxea
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
  • 6
    • Visita guiada | 'La ilusión del tiempo'. Ruth Orkin
      Kutxa Kultur Artegunea
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
  • 7
    • "Zubi bat euskaratik" hitzaldi zikloa
      Okendo
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
  • 8
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • XLIII Jornadas de Etnografía
      Museo San Telmo
  • 9
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • XLIII Jornadas de Etnografía
      Museo San Telmo
  • 10
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • XLIII Jornadas de Etnografía
      Museo San Telmo
  • 11
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • XLIII Jornadas de Etnografía
      Museo San Telmo
  • 12
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Jornadas Europeas del Patrimonio
      Museo San Telmo
  • 13
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Fuego Fatuo: bestiario de lo inexplicable
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Jornadas Europeas del Patrimonio
      Museo San Telmo
  • 14
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Jornadas Europeas del Patrimonio
      Museo San Telmo
    • Paseos por Donostia
      Okendo K.E.
  • 15
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Jornadas Europeas del Patrimonio
      Museo San Telmo
    • Ilustrazio lantegia
      Intxaurrondo K.E.
  • 16
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Jornadas Europeas del Patrimonio
      Museo San Telmo
    • Iban Zaldua & MICE
      Sala Club del Teatro Victoria Eugenia
  • 17
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Bakarrizketa bat nola osatu
      Ikasbide Kultur Elkartea
    • Jon Arretxe & Carlos Vila
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
  • 18
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Basoko sekretuak
      Loiola K.E.
    • Itzultzaile ibiltariak
      Okendo K.E.
  • 19
    • Arantza Sestayo
      Biblioteca Central
    • Txotxongiloak eta Txanogorritxuak
      Intxaurrondo K.E.
    • Mireia Delgado & Uribarri Atxotegi
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
  • 20
    • Jon Maia eta Jexux Mari Irazu
    • Euskaraldia Aieten
    • Euskaraldia Amara Berrin
  • 21
    • Miren Gorrotxategi
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Izurdeen aurreko bizitza
      Lugaritz K.E.
    • Euskaraldia Aieten
  • 22
    • Ilustrazio lantegia
      Intxaurrondo K.E.
    • Juan San Martin eta Literatura
      Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
    • Rincón de la poesía
      Intxaurrondo K.E.
  • 23
    • Katixa Agirre
    • Igone Mariezkurrena & Irantzu Pastor
      Okendo K.E.
    • 6ª Fiesta del Día Universal de la Infancia
      Intxaurrondo K.E.
  • 24
    • 46º Ciclo Internacional de Cine Submarino
      Teatro Principal
    • Martutene Apain
    • Felix Zubiarekin euskaraz jolasean
      Ikasbide Kultur Elkartea
  • 25
    • 46º Ciclo Internacional de Cine Submarino
      Teatro Principal
    • Donostia Bertsotan
      Sala Imanol Larzabal (Lugaritz K.E.)
    • Euskaraldia Aieten
  • 26
    • 46º Ciclo Internacional de Cine Submarino
      Teatro Principal
    • Lander Garro, Andoni Egaña & Eli Pagola
      Loiola K.E.
    • Irakurketa Kluba. Mintzoan kux-kux
      Biblioteca Central - Sección Infantil
  • 27
    • Yerma
      Gazteszena (Egia K.E.)
    • Euskaraldia Aieten
    • Euskaraldia Amara Berrin
  • 28
    • Ibilaldiak donostian
      Kutxa Boulevard aretoa
    • Euskaraldia Aieten
    • Euskaraldia Amara Berrin
  • 29
    • Familiares Cuidadores
      Lugaritz K.E.
    • La modernización en los siglos XIX y XX
      Museo San Telmo
    • Memoria eraikitzen, iragana lurpetik ateraz
      Okendo
  • 30
    • 3ZUR, Pelax
    • Sortaldekoak
      Kutxa Boulevard aretoa
    • Euskaraldia Aieten
+ Euskara
Noviembre 17, Jueves
Boulevardeko kioskoan Donostia Ver ubicacion

Egun osoan zehar karpa Boulevardean. Izena emateko eta txapa jasotzeko aukera egongo da!

-Goizean mintzodromoak: 10:00etan, 11:00etan eta 12:00etan.

-18:00. Musika eskolaren eskutik, musika eta dantza emanaldi herrikoia.

-19:00. Ekitaldia.

-19:30. Txapa janztea eta jarraian MUGAN taldearen kontzertu laburra.

Itzuli